11.400 TL maaş alanlar için güzel bir duyuru yapıldı. Anında 45 bin TL ödeme için yapmanız gerekenler oldukça basit. Sabah 09.00 itibarıyla başvurular alınmaya başlandı.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Personel Alımı İlanı Paylaştı! İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Personel Alımı İlanı Paylaştı!

Geçimini sigortalı bir işte çalışarak sağlayanlar için önemli bir haberimiz var. En düşük ihtimalle asgari ücretle dahi çalışıyorsanız bu ödeme sizi de kapsıyor. Özel bankalar, sigortalı ve düzenli gelir elde eden müşterileri için çeşitli kampanyalar düzenlemekte. Bu kredi kampanyaları aracılığıyla 45 bin TL ödemeyi düşük faizle alabileceksiniz. Üstelik uygun ödeme koşulları da sizlere sunulacak.

45 Bin TL Kredi Nasıl Alınır?

45 bin TL kredi için yapacağınız başvuruyu Garanti BBVA üzerinden sağlayabilirsiniz. Üstelik ertelemeli şekilde kredinizi ödeyebiliyorsunuz. Bu sayede çok daha kolay bir ödeme planı seçerek kredi borcunuzu kapatmanız mümkündür. Anlık nakit ihtiyacınızı Garanti BBVA'nın sunduğu imkanlar ile karşılayabilirsiniz.

Asgari Ücretliler de Yararlanıyor!

Asgari ücretli çalışanlar da bu kredi kamapanyasından faydalanabilecek. Bankacılık sektörü, hem kamu hem de özel bankalarla, finansal ihtiyaçlarına hızlı bir çözüm arayan bireyler için kredi olanakları sunmaktadır. Özellikle yüksek kredi notuna sahip bireyler, bu fırsatlardan daha kolay yararlanabilir. Bankalar, kredi onay süreçlerini hızlandırarak müşterilerine 3 aylık erteleme avantajı da sunabilmektedir.

Başvuru Nasıl Yapılacak?

Bankanın belirlediği başvuru şartlarına uyum sağlayan bireyler, gün içinde hızlı kredi işlemi tamamlama olanağına sahip oluyor. Bu başvurular, banka şubelerinden yapılabileceği gibi, mobil platformlar üzerinden de gerçekleştirilebilir. Banka, son çalışılan işyerinde en az 6 aydır istihdam edilen bireylere kredi olanağı tanımaktadır. Üstelik, %1.79 başlangıç faiz oranı gibi avantajlı oranlarla bu kredilere erişim sağlanabiliyor. En iyi yanı, bazı durumlarda gelir belgesine dahi ihtiyaç duyulmaması ve ekstra masrafın olmamasıdır.