24 Şubat 2022 güncel serbest piyasa gram altın ve çeyrek altın fiyatları uçuşa geçti. Peki bugün altın ne kadar? 24 Şubat gram altın ve çeyrek altın kaç TL?

25 Şubat 2022 güncel altın fiyatları Rusya devlet başkanı Vladimir Putin’in operasyon açıklaması sonrasında yeniden hareketlendi. 24 Şubat 2022 altının ons fiyatı 1950 dolar seviyelerine yükseldi. Şu anda serbest piyasa gram altının fiyatı da hızlıca yükselmeyi sürdürüyor. Peki, güncel altın fiyatları ne kadar?  24 Şubat 2022 altın fiyatları ve merak edilenler haberimizde…

Rusya'nın Ukrayna'ya operasyon başlatması sonrasında ons altın fiyatları adeta uçuşa geçti. şu anda ons altın 1950 dolar seviyelerine yükselirken gram altında hızlı şekilde tırmanmaya devam ediyor. Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş yatırımcılara ve altın almak isteyen vatandaşlara önemli uyarılarda bulundu. Güncel altın fiyatları ne kadar oldu? 24 Şubat 2022 gram altın ve çeyrek altın kaç TL? İşte 24 Şubat 2022 serbest piyasada güncel altın fiyatları…

savas-basladi-altin-ucuyor-24-subat-2022-guncel-serbest-piyasa-gram-altin-ve-ceyrek-altin-fiyatl-3

Gözden kaçırmayın

Bu Kadarına Pes! Avrupa Konseyi Raportörlerine Kavala’yı Ziyaret İzni Verilmedi! Bedelini Maddi Manevi Halk Ödeyecek! Bu Kadarına Pes! Avrupa Konseyi Raportörlerine Kavala’yı Ziyaret İzni Verilmedi! Bedelini Maddi Manevi Halk Ödeyecek!

24 Şubat 2022 serbest piyasa altın fiyatları

Güncel altın fiyatları 24 Şubat 2022 günü için vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Özellikle Rusya ve Ukrayna arasındaki gerilimin savaşa dönüşmesi ile birlikte Piyasalar hareketlendiğini 14 Şubat gram altın 864,84 TL civarında seyrederken çeyrek altın ise 1428 liraya yükseldi. Bugün yarım altın 2857 TL Cumhuriyet altını ise 5 bin 679 TL civarında işlem görüyor.

savas-basladi-altin-ucuyor-24-subat-2022-guncel-serbest-piyasa-gram-altin-ve-ceyrek-altin-fiyatl-2

İslam Memiş’ten yatırımcılara önemli uyarılar

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, Rusya Ukrayna Savaşı sonrasında piyasalara dair önemli uyarılarda bulundu. Özellikle Savaş piyasası oluşması halinde döviz ya da altın ile borçlanma olmaması gerektiğini söyleyen Memiş önceliğin borç kapatmak olması gerektiğine dikkat çekti. Altın fiyatlarında dalgalı seyrin artık yukarı yönlü döndüğünü belirten Memiş, artık küresel piyasalarda da rahatlık olmayacağını ifade etti.