Levent Göktaş ve Sedat Peker birbirine girince sosyal medya adeta sallandı. "Tuğlayı Kim Çekecek?" Dendi...

Twitter Levent Göktaş ve Sedat Peker kavgası ile savaş alanına döndü. Cevaplar artarda gedli...

Necip Hablemitoğlu cinayeti ile ilgili hakkında gözaltı kararı verildikten sonra kayıplara karışan eski özel kuvvetçi emekli Albay Levent Göktaş'ın, sosyal medyada ifşaları ile ünlenen Sedat Peker'e göndermesi sonrası kavga başladı.

Eski özel kuvvetçi Levent Göktaş‘a ait olduğu iddia edilen Twitter hesabından "Beni Sedat Peker ile karıştırmayın" diyerek kendisinin de ifşalara başlayacağını söylemesi üzerine Sedat Peker'den cevap geldi.

Dev organizasyon başlıyor Dev organizasyon başlıyor

Emre Olur'un sosyal medya hesabından seslenen Peker “Beni Sedat Peker’le karıştırmayın demek ne demek? Kimsin lan sen y….k, Ankara’ya geldiğimde görüşmelerimizde yarım metre arkamdan yürüdüğün gerçekliği ortadayken beni Sedat Peker’le karıştırmayın demek ne demek?" dedi.

Son olarak suç örgütü liderliğinde hüküm giyen  Sedat Peker'in, basın danışmanı olduğu bilinen Emre Olur’un Twitter hesabı üzerinden yaptığı Levent Göktaş tepkisi ve sonrasında aldığı yanıt ise sosyal medyada tartışılmaya başlandı.

ATILAN İLK SÖZ!

Necip Hablemitoğlu cinayetinde köstebek şoku! Levent Göktaş, tüm malvarlığını devretmiş - Internet Haber

Levent Göktaş yaptığı paylaşımlarda “Güven Sorunu olmaması için herhangi bir şüphe olmaması için belgeleri de yarın videolu bir şekilde açıklayacağım. Daha doğru olacağını düşünüyorum. Ayrıca Gözümün gördüğü hiçbir şeyden korkmadım." diyerek şöyle seslenmişti;

"Yarından itibaren videolu anlatımlarım olacak. Net söylüyorum bazıları bu gece uyku uyumasın. Gerçek neymiş yarın görüşeceğiz. Beni Yere göğe sığdıramayıp dar zamanda yanımda olmayanlar .... kursağında büyüyenler görüşeceğiz. Beni kullanıp bir kenara atanlar kâbusunuz olacağım.

Siz korunaklı konaklarda kalırken ben sırt çantası ile orada burada geziyordum. K.... kursağında büyüyenler uyumayın lan uyumayın o tuğlayı Yarın çekiyorum. Altta kalanın canı çıksın!

Ve şunu aklınızdan çıkarmayın beni Sedat Peker ile karıştırmayın! Devlet denilen aygıtı başınıza geçiririm! Ben yanarsam siz de yanarsınız net!”

SEDAT PEKER'İN "İLK" CEVABI

Sedat Peker'in konuşacağı tarih belli oldu | A3 Haber

İşte bu sözler üzerine Sedat Peker'de şu ifadeleri kullanınca karşı cevap da gecikmedi;

“Biraz önce Levent Göktaş’a ait olduğu söylenen bir açıklamadan bahsediyorlardı.
Orda bir kelime canımı sıktı ‘Beni Sedat Peker’e benzetmeyin devleti başınıza yıkarım’ demiş. Levent abi eğer bu sözü sen söylemediysen şimdi söyleyeceklerimden dolayı kusura bakma. Beni Sedat Peker’le karıştırmayın demek ne demek ? Kimsin lan sen y….k, Ankara’ya geldiğimde görüşmelerimizde yarım metre arkamdan yürüdüğün gerçekliği ortadayken beni Sedat Peker’le karıştırmayın demek ne demek ? Benim ilgi alanımda değildin. Ancak emin ol şimdi radarıma girdin.
Yaşar Baba vasıtasıyla bana teklif ettiğin para ile ortadan adam kaldırma tekliflerini de seçimlere 2 ay kala çekeceğim videolarda da konuşacağız. Kimsin lan sen beni Sedat Peker ile karıştırmayın diyorsun?Ulan tüm dünya öğrendi de sen öğrenemedin mi? Dostlarımla eşit olmayı kabul ederim üstünlük taslamam ancak kimsenin beni küçültmesine izin vermem. Kibrit kutusuna girmeye hazır ol. Seni de kibrit kutusuna sokacam. Söz namus göreceksin. Zekaya saygı duymayı sen de öğreneceksin.”

VE O SON CEVAP!

Sedat Peker'den Levent Göktaş'a: Kibrit kutusuna girmeye hazır ol - VeryansınTV

Ve kavganın devamında Levent Göktaş'tan gecikmeyen cevap ise şöyle oldu;

“Ayrıca Sedat Peker küfür hakaret sahibini küçültür. Bana klavye delikanlılığı yapma. Elinden geleni de ardına koyma. Sen Ankara koridorlarından bahsediyorsun. Ben 100 defa ölü bölgesinden girdim çıktım Kuzey Irak'ta. Ölü bölgesi ne demektir bilir misin sen?

%100 PKK'nın atış hakimiyetinin olduğu noktalardan girdim çıktım ben. Sen bana Ankara koridorlarından bahsediyorsun. Benim görev yaptığım yerleri rüyanda görsen korkarsın. Elinde geleni ardına koyan namerttir. Azdan az çoktan çok gider. Varsa belgen buyur. İftira atmakla olmaz.

Sedat Peker, Bana y***** demişsin! 2 senedir üç beş tane soytarı'nın kasetini yayınlamaktan Başka ne yaptın? Tayyip abi helalleşeceğiz dedin? Ne oldu o mevzu? Madem o kadar cesaretlisin? Evet sen olmadığımı herkes görecek!!! Misli ile iade ediyorum hakaretini!!"

LEVENT GÖKTAŞ’IN AVUKATI AÇIKLADI

Bu arada konuyla ilgili Avukat Celal Ülgen, “Emin değilim ama yüzde 90 ona ait gibi duruyor. Bana anlattıkları ile çok benzer şeyler alıyor. Ben onu arayamıyorum. İkimizin telefonu da dinleniyor. En son konuştuğumuzda bana ‘Ben yapmadım abi’ demişti.” dedi.