5. sezonunun başlaması beklenen Savaşçı dizisinin 2.

5. sezonunun başlaması beklenen Savaşçı dizisinin 2. tanıtım filmi yayınlandı. 2. tanıtım filmi yayınlanan dizinin ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Sabırsızlıkla beklenen Savaşçı yeni sezonda oyuncu kadrosu ve karakterlerde de değişiklik yapıldı. Dizide yapılan değişikliklerle beraber dizi daha dinamik ve heyecanlı bir hale geldi. Savaşçı dizisi, yeni oyuncu kadrosuyla çektiği 5. sezonun tanıtım filmlerini yayınlamaya devam ediyor. Savaşçı 5. sezon fragmanlarını görenler, dizinin ne zaman başlayacağını araştırıyor. Savaşçı 5. sezon çok yakında ekranlara gelecek. Büyük bir merakla beklenen Savaşçı 5. sezonun ne zaman başlayacağının yanında dizinin yeni sezon oyuncu kadrosuda araştırma konusu oldu. Savaşçı 2021 yeni oyuncu kadrosunda kimler var?FOX TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisi, nihayet izleyenlerinin yüzünü güldürmeyi başardı. Dizinin izleyenleri 4 sezondur izledikleri heyecan dolu askeri dizinin yeni sezonunu bekliyordu. Nihayet dizisinin yeni sezonunun çekildiği ve çok yakında FOX TV ekranlarına geleceği müjdelendi. Dizinin başlayacağının müjdelenmesi ile birlikte Savaşçı dizisi de ikinci tanıtım filmini izleyenlere sundu. Tanıtım filmleriyle dahi izleyenlerin aklını alan Savaşçı'nın yeni sezonunu yayınlaması sabırsızlıkla bekleniyor. Büyük iddialar ile yayınlanan tanıtım filmine karşılık, Savaşçı 5. sezonun da oldukça başarılı olacağı ön görülüyor.

Dizinin ilk sezonu 9 Nisan 2017 tarihinde yayınlanmaya başlamıştır. 2017'nin Nisan ayında yayınlanan ilk bölümünden sonra Savaşçı dizisinin büyük bir izleyici kitlesi oluşmuştur. Dizinin konusu, konuyu işleyiş tarzı, sıra dışı olayları ve başarılı oyuncu kadrosuyla izleyenleri ekranlara kilitlemeyi başarıyor. Öyle ki, dizinin 4. sezonu bittiğinden beri izleyicisi sürekli 5. sezonu araştırıyor. 4. sezonun geçen sene bitmesiyle, Savaşçı 5. sezonun ne zaman başlayacağı araştırılmaya başlandı. Savaşçı'nın 5. sezon tanıtım filmini yayınlamasıyla izleyenlerin içine su serpildi. Tanıtım filmlerinin 2 tanesi yayınlayan Savaşçı, kanalın ve dizi ekibinin açıkladığı tarihte yayına başlayacak. Savaşçı 5. sezon ne zaman başlıyor?

Savaşçı 5. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Başarılı oyuncu kadrosu ve heyecan dolu senaryosu ile ekranların beklenen dizisi başlıyor. Gerilimin hat safada, heyecanın nirvanada olduğu Savaşçı'da yeni sezon heyecanı başladı. Her sezonu bir öncekinden daha heyecanlı olan Savaşçı'nın 5. sezonu başlıyor. Askeri bir dizi olan ve izleyenleri hop oturup hop kaldıran Savaşçı dizisinin yayın tarihi, ne zaman başladığı gündeme oturdu. Savaşçı 5. sezon 2. tanıtım filmini yayınladı. İlk tanıtım filmiyle izleyenleri etkilemeyi başaran Savaşçı, ikinci tanıtım filmi ile izleyenleri şok etti. Dizinin yeni sezonunda olan olaylar, yaşanan gelişmeler ve diziye gelen birçok yeni oyuncu izleyenleri heyecanlandırmaya yetti. Savaşçı 5. sezonun ne zaman başlayacağı ile ilgili net bir tarih yayınlanmadı. FOX TV ve Savaşçı ortak kararıyla Savaşçı'nın ne zaman başlayacağı belli olacak. Savaşçı başlangıç tarihi belirlendikten sonra da FOX TV ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya başlayacak.Savaşçı 2021 Yeni Oyuncu Kadrosu

Limon Film imzalı, Savaşçı dizisinde 4 sezon geride kaldı. 2017 yılından beri her sene yeni bir sezon yayınlayan ve izleyicisini etkilemeyi başaran Savaşçı'da yeni sezon heyecanı başladı. Savaşçı 5. sezonun yayınlanmasını bekleyenler büyük bir heyecan içinde dizinin yeni sezonunun ekranlara gelmesini bekliyor. Savaşçı yeni sezon tanıtım filmlerini izleyenler, dizide oldukça farklılık olduğunu da gördü. Savaşçı dizisinin konusu aynı kalsa da dizide yeni gelişmeler, yeni karakterler ve yeni karakterlere hayat veren yeni oyuncular göze çarptı.

Osman Taşçı ve Şafak Bal'ın yönetmen koltuğunda oturduğu televizyon dizisinde 5. sezon heyecanı başladı. Savaşçı her sezon bazı oyuncuları kadrodan çıkarırken yerine de yeni oyuncular eklemeye devam ediyor. Geçtiğimiz sezon Savaşçı'da oynayan oyuncuların pek çoğu Savaşçı 5. sezonda yer almıyor. Savaşçı geçmiş sezonlarda oynayan oyuncuların birçoğu şu anda başka başarılı dizilerde yer alıyor. Bununla birlikte Savaşçı dizisinde değişmeyen isimlerde var. Oyuncu kadrosunun yenilenmesiyle birlikte Savaşçı 5. sezon oyuncu kadrosu araştırılmaya başlandı. Savaşçı 2021 yeni sezonda oynayacak olan yeni oyuncular araştırılıyor. Peki, Savaşçı 2021 yeni oyuncu kadrosunda kimler var?Savaşçı 5. sezon yeni oyuncu kadrosuna yeni eklenen isimlerden biri de başrol olan Tamer Karadağlı'dır. Savaşçı 5. sezon oyuncu kadrosunda Tamer Karadağlı yer almaya başladı. Bununla birlikte Savaşçı 2021 yeni sezonda yeni eklenen oyuncular arasında Serenay Aktaş ve Cem Kurtoğlu'da yer alıyor.

Savaşçı 5. sezonda Tamer Karadağlı, Albay Oktay Göktürk karakterini canlandıracaktır. Başarılı oyuncu Serenay Aktaş'ta dizinin yeni sezonunda başrol oyuncusu olarak yer alacaktır. Savaşçı yeni sezonda Serenay Aktaş, Teğmen Selcen Efe karakterine hayat verecektir. Savaşçı dizisinde Serenay Aktaş'ın oynayacağı Teğmen Selcen Efe karakteri izleyenler tarafından sevilecektir. Teğmen Selcen Efe; oldukça başarılı, askeri yetenekleri olan, duruma göre şekil alabilen ve sağ duyulu bir askerdir. Son olarak ise Savaşçı yeni sezonda yer almaya başlayacak olan yeni oyunculardan biri de Cem Kurtoğlu'dur. Cem Kurtoğlu, Savaşçı yeni sezonda Mösyö karakterini oynayacaktır.

Savaşçı 5. sezon ile birlikte Savaşçı oyuncu kadrosunda yeni gelen isimler bu başarılı üç isimdi. Bununla birlikte Savaşçı dizisinde hali hazırda yer alan ve geçtiğimiz sezonlardan beri Savaşçı'da oynayan başarılı oyuncular da var. Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosunda; Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Ali Tarık Fındık, Serkan Kuru, Serenay Aktaş, Ersin Olgaç, Serhat Nalbantoğlu, Elit Andaç Çam, Şahverdi Ali Eren, Esma Soysal, Yiğit Anıl Dinkçi, Feyza Sevil Güngör, Güneş Zavrak ve Ediz Hun, Alp Öyken ile Zerrin Sümer gibi çok sayıda başarılı isim yer alıyor.