Fox TV'nin yıllardır ekranlara gelen dizisi Savaşçı, 15 Aralık Pazar akşamı 86. bölümüyle ekranlara geldi.

Fox TV'nin yıllardır ekranlara gelen dizisi Savaşçı, 15 Aralık Pazar akşamı 86. bölümüyle ekranlara geldi. 86. bölümün son kısmında Doğu Türkistan’da yaşanan zulümler anlatılıyordu ancak bir anda kesildi ve her zaman ki süreden 15 dakika önce bitti. Savaşçı dizisinde apar topar verilen tekrardan sonra geriye Savaşçı başlamadı ve Ferhat İle Şirin dizisinin tekrarı yayınlandı. Bir sürü kişi bu duruma tepki gösterirken, ne Fox Tv’den ne de  dizinin yapımcısı Limon Film'den konuyla ilgili bir açıklama gelmedi. Sonrasında da Savaşçı 87. bölüm fragmanı yayınlandı. Tanıtımda Kaan Bozok’un bir askerini kaybettiği için ağladığı görüldü ancak bir önceki bölümün nasıl bittiği bilinmediği için kimse fragmanı anlamadı. Sonunda 20 Aralık Cumartesi akşamı basın özeti gönderildi ve 87. bölümün detayları ortaya çıktı.SAVAŞÇI BATUR ÖLECEK Mİ?Savaşçı dizisinin 86. bölümün sonunda Markus Kılıç timinin üzerine kalabalık bir terörist grubunu gönderir. Öncü birliğin başında olan Batur Üsteğmen vardır. Batur kalabalık grubu görünce askerlerine bir zarar gelmemesi için hemen harekete geçer ve askerlerini kurtarır ancak terör grubunun karşısında tek başına kalır. Batur'un tek başına kalmasının ardından time gelen kötü haber ve Kaan Bozok'un yakarışları Batur'un şehit olduğu ihtimalini akıllara getirdi. Çünkü Batur'un olduğu yerde çok şiddetli bir patlama olmuştur.SAVAŞÇI SERTAN ERKAÇAN DİZİDEN AYRILACAK MI?

Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak! Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak!


Dizide Batur'a hayat veren Sertan Erkaçan 15 Aralık'ta Savaşçı setinde görüldü. Yani Savaşçı dizisinin 90. bölüm çekimlerinde Sertan Erkaçan vardı. Bu durumu göz önüne alırsak Batur ölmeyecek. Özetle, Batur her ne olursa olsun sağ salim arkadaşlarına kavuşacak. Böylece Sertan Erkaçan da dizide yer almaya devam edecek. SAVAŞÇI 86. BÖLÜM NEDEN YARIDA KESİLDİ? NİÇİN YAYINLANMADIGelelim Savaşçı dizisinin 86. bölümünün neden yarıda kesildiğine. Konuyla ilgili ne kanaldan ne de yapımcıdan bir açıklama gelmedi. Bu nedenle bir şey söylemek mümkün değil. Belki de dizinin yayın süreciyle ilgili teknik bir aksaklık yaşanmış olabilir.