Savaşçı bugün var mı? FOX TV en çok sevilen dizisi Savaşçı neden yayınlanmıyor? Savaşçı 1 Mart 2020 yeni bölümü yayınlanacak mı? FOX TV en çok sevilen dizilerinden biri olan Savaşçı neden yayınlanmayacak. Savaşçı yeni bölümü ne zaman yayınlanacak. 1 Mart 2020 FOX TV Yayın akışı değişti. Peki Savaşçı neden yayınlanmıyor.Savaşçı bu akşam var mı yok mu?FOX TV ekranların en çok sevilen dizilerinden biri olan Savaşçı dizisi neden yayınlanmıyor. Savaşçı bitti mi final mi yaptı sorusu için erken. Ancak Savaşçı dizisi bu akşam yeni bölümü yayınlanmayacak. FOX TV 1 Mart 2020 Pazar akşamı özel bir yayın akışı yaptı.Savaşçı neden yok? Neden yayınlanmıyor!FOX TV çok sevindiren haber! FOX TV yayın akışında şehitlerimiz için yeniledi. Asker dizisi olması nedeniyle yayınlanması beklenirken FOX TV savaşçı dizisi yeni bölümü yayınlamama kararı aldı. Şehitlerimize saygı için FOX TV programları ve yayın akışını değiştirmeyi sürdürüyor. Ekranların en çok sevilen dizisi olsada Savaşçı bugün yeni bölümü yayınlanmayacak.FOX TV 1 Mart 2020 Yayın Akışı!FOX TV ekranlarında 1 Mart 2020 Pazar akşamı yayın akışı tamamen değişti. FOX TV ekranlarında sevilen film Hadi Be Oğlum ekranlara gelecek. Kıvanç Tatlıtuğ başrollerinde yer aldığı Hadi Be Oğlum filmi Savaşçı dizisi yerine 1 Mart Pazar akşamı FOX TV'de!

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!


Savaşçı yeni bölümü ne zaman?Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği, başrollerini Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Müjde Uzman, Gaye Turgut Evin, Nazan Diper, Yeliz Akkaya ve Zerrin Sümer’in paylaştığı Savaşçı dizisi yeni bölümü 8 Mart Pazar akşamı FOX TV kaldığı yerden devam edecek.Savaşçı 1 mart 2020 pazar akşamı yayınlanmayacak.


Editör: İlan35