Savaşçı Final Yapıyor! Final Tarihi Açıklandı!

Fox TV'nin sevilen dizisi Savaşçı veda ediyor. Kanal final bölümü tarihini açıkladı! Hayranları tepkili!

Dizi Haberleri 03.06.2021 - 09:08 03.06.2021 - 09:21 Ece Sahan

Fox TV'nin bu sezon yayın gününde tartışmalar yaşadığı dizisi Savaşcı final yapıyor.

Emret Komutanım dizisi ile büyük ilgi gören Sarp Levendoğlu'nun yine bir askeri dizi olan, başrolünde yer aldığı Savaşçı dizisi ekranlara veda ediyor. Fox'un bu sezon ha yayınladı diyerek 1 seneyi bulan yayın tarihi tartışmalara neden olmuştu. 

Savaşçı dizisi bu sezon Tamer Karadağlı'yı kadroya dahil etmiş ve reytinglerde bir sıçrama yapacağını düşünmüştü. Ancak evdeki hesap çarşıya uymadı. Dizi reytinglerde istenileni bulamadı. 

Ekranlarda bir dönem asker dizisi furyasi varken büyük ilgi gören dizisi Savaşçı dizisi yeni yayın döneminde bu ilgiyi bulamadı. Savaşçı dizisi böylelikle ekranalara veda kararı aldı. 

Dizilerin sezon finali vermesini fırsat bilerek yüksek reyting oranları bekleyen dizi hayalkırıklığı yaşadı. Berk Oktay'ın Yasak Elma'ya dahil olmasıyla büyük kan kaybeden dizi Tamer Karadağlı ve Yeşilçam'ın efsanesi Ediz Hun'u kadroya dahil etmişti. Ancak bu 2 isim de reytingleri kurtaramadı. 

Savaşçı dizisi final kararı aldı. Dizinin final tarihi de açıklandı. Fox TV'nin büyük umutlarla bu sezon yeniden başlattığı dizisi Savaşcı seyircisine veda ediyor. 

Savaşçı dizisi bir son dakika değişikliği olmazsa 2 bölüm sonra ekranlara veda edecek. Dizinin izleyicileri ise dizilerinin yeni bir kanala geçmesini umut ediyor. Ancak öğrenilene göre şimdilik böyle bir görüşme gerçekleşmedi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@