Fox TV'de 3 sezondur ekranlara gelen Savaşçı'da kılıç timinin efsanevi hikayesi konu ediliyor.  Her Pazar akşamı yayında olan Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Gaye Turgut Evin ve Nazan Diper gibi isimler yer

Fox TV'de 3 sezondur ekranlara gelen Savaşçı'da kılıç timinin efsanevi hikayesi konu ediliyor. Her Pazar akşamı yayında olan Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Gaye Turgut Evin ve Nazan Diper gibi isimler yer alıyor. Zaman zaman yeni karakterlerle senaryonun beslendiği diziye Tamer Karadağlı'nın katılacağı iddia edildi.Birsen Altuntaş’ın haberine göre; yıllardır Çocuklar Duymasın dizisinde izlediğimiz Haluk karakteri ile tanıdığımız Tamer Karadağlı, uzun zaman sonra çok farklı bir rol ile izleyici karşısına çıkabilir. 100. bölümde Savaşçı dizisine katılacağı söylenen Tamer Karadağlı, dizide Göktürk Albay karakterine hayat verecek.

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!