Savaşçı neden final yaptı? Savaşçı neden bitti?

Savaşçı neden final yaptı? FOX TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı neden bitti? Savaşçı neden final yaptı. Savaşçı tekrar başlar mı merak ediliyor.

Dizi Haberleri 13.06.2021 - 13:17 13.06.2021 - 13:19 Berkay Keskin

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Savaşçı bitti mi? Savaşçı neden final yapıyor? Savaşçı dizisinden izleyicileri üzecek şok gelişme ortaya çıktı! Savaşçı dizisi bitiyor. Uzun süredir FOX TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan ve Türk Askerini konu alan Savaşçı dizisi neden final yapıyor? Sorusu sorulmaya başlandı. İlgiyle takip edilen Savaşçı dizisinin final tarihi ve bölümü belli oldu. Detaylar haberimizde sizlerle...

Uzun süredir FOX TV ekranlarında yayın hayatını sürdüren Savaşçı dizisinden flaş karar! Savaşı dizisinin aldığı karar izleyicilerini derinden sarsacak. Savaşçı dizisi, 109. bölümüyle birlikte ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Savaşçı dizisinin aldığı final kararının ardından izleyiciler de araştırmalara başladılar. Savaşçı dizisi bitiyor mu? Savaşçı dizisi neden final yapıyor? Savaşçı dizisi başka kanala geçecek mi? Savaşçı dizisi bitti mi? Tüm bu soruların yanıtları haberimizin devamında sizlerle...

Savaşçı Bitti mi? Neden Final Yapıyor?

Savaşı dizisi, son 5 sezondur FOX TV ekranlarında her Cumartesi akşamı izleyicisiyle buluşuyordu. Ancak fenomen dizide artık sona gelindi ve final kararı alındı. Yapımcı henüz resmi olarak bir açıklama yayınlamasa da Savaşçı dizisinin son dönemde yaşanan reyting kayıpları nedeniyle final yapma kararı aldığı tahmin ediliyor.

Savaşçı Finali Ne Zaman?

Savaşçı dizisinin final bölümü 12 Haziran Cumartesi yani dün akşam 109. bölüm ile birlikte final yaparak televizyon ekranlarına veda etmiş oldu. Savaşçı izleyicileri artık yeni bölümlerle ne yazık ki buluşamayacak.

Savaşçı Başka Kanala Geçecek mi? Transfer olur mu?

FOX TV ekranlarında 5 sezondur yayın hayatını sürdüren Savaşçı dizisi final yaptı ve artık tamamen televizyona veda etti. Savaşçı dizisinin FOX TV dışında başka bir kanalla anlaşma yaptığı konusunda iddialar bulunsa da böyle bir şey söz konusu değil. Savaşçı dizisi geri dönmemek üzere artık resmen sona erdi. Uzun yıllar Savaşçı dizisinin yeniden televizyona dönmesi beklenmiyor.

Savaşçı Final Bölümünde Neler Oldu?

Kılıç Timi, Şiyar'ı yakalıyor ve etkisiz hale getiriyor. Ancak herkesin gözü kulağı Astsubay İlyas'tadır. İlyas Karaca'nın kalbi durur! Gökçen Hemşire her şeyi görür, Ayça'ya ne diyeceğini kara kara düşünür. Tam bu esnada hastaneye gelen ziyaretçi herkesi şaşkına çevirir.

Kopuz Albay, Çakal ve Artin'in kaçışını engellemek için yeni planını uygulamaya alır! İkiliyi kapana kıstırırlar. Bölücü örgütten destek almak isteyen ikili, Kopuz Albay'ın planına yani tuzağına çekilir. Kopuz Albay, Kılıç Timi'ni bu ikiliye karşı görevlendirir. Ancak Çakal ve Artin de kolay lokma olmadıklarını göstermek isterler. Kılıç Timi her şeye rağmen bu ikilinin işini bitirecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@