Fox'un merakla beklenilen dizisi Savaşçı dizisinin yayın tarihi nihayet belli oldu. Fox Tv o diziyi yayından kaldırıp Savaşçı'yı başlatıyor! Savaşçı dizisi ne zaman başlayacak hangi dizinin yerine gelecek diye beklenirken nihayet belli oldu.

Romantik mi? Gerilim mi? Derken Kusursuz Kiracı da Güney Kore Uyarlaması Çıktı! Strangers From Hell Konusu Nedir? Romantik mi? Gerilim mi? Derken Kusursuz Kiracı da Güney Kore Uyarlaması Çıktı! Strangers From Hell Konusu Nedir?
Fox'un merakla beklenilen dizisi Savaşçı dizisinin yayın tarihi nihayet belli oldu. Fox Tv o diziyi yayından kaldırıp Savaşçı'yı başlatıyor!

Savaşçı dizisi ne zaman başlayacak hangi dizinin yerine gelecek diye beklenirken nihayet belli oldu. 7 günü de dolu olan Fox Tv nihayet Savaşçı dizisine yer açtı. Ancak final yapacak dizi kararı hayranları çok kızdıracak!

Savaşçı dizisine bu sezon Tamer Karadağlı ve Yeşilçam'ın usta ismi Ediz Hun transfer edilmiş ve heyecanla yeni bölüm beklenmeye başlamıştı. Ancak 7 günü de dolu olan Fox Tv'de öncelikle bir dizinin final yapması bekleniyordu. Tek günü boşa çıkan Fox'ta o gün de yeni dizi Masumiyet'e verilmiş ve kanalda kriz çıkmıştı.

Savaşçı dizisini bir türlü başlatmayan Fox Tv nihayet diziye yer açtı. Savaşçı dizisi Cumartesi günü ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bursin'in yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi kanal tarafından bitirilmeye karar verildi.

Reytingleri düşen ekranların tek romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı final yapacak! Sen Çal Kapımı dizisi düşen reytingler nedeniyle senaristleri değiştirmişti. Ancak bu değişiklik de reytingleri kurtarmadı. Yaz sezonunun da gelmesiyle diğer kanallarda yaz dizileri hazırlıkları da başladı.

YAZ DİZİLERİ HAZIRLIKLARI SEN ÇAL KAPIMI'NIN SONU OLDUFox bu nedenle üzerini çizeceği dizi olarak Sen Çal Kapımı'yı seçti. Sen Çal Kapımı dizinin son bölüm itibariyle senaristleri yine gönderildi. Yeni geçici senaristlerle final yaptırılacak olan Sen Çal Kapımı yerine Savaşçı dizisi gelecek.

Ancak Fox yaz sezonu için yeni bir yaz dizisi hazırlıklarına da başlayacak. Yaz dönemimde iyi reytingler alması durumunda yeni dizi devam edecekken Fox Kefaret ve Baraj arasında bir seçim daha yaparak yeni sezona onlarsız devam edecek.

Savaşçı ne zaman başlıyor?Bir türlü başlamayan ve geçen sezonda pek çok sorun yaşayan Savaşçı dizisi bundan böyle Cumartesi akşamları yayınlanacak. Sen Çal Kapımı dizisinin 3 Nisan'da final yapması beklenirken 10 Nisan'da Savaşçı ekranlara gelmeye başlayacak.

Tabi bu karar Sen Çal Kapımı dizisinin fanları tarafından pek hoş karşılanacak gibi durmuyor. Sen Çal Kapımı dizisi ekranların tek iç açıcı dizisi olması nedeniyle final yapılmaması istenirken Fox hem reytingleri göz önünde bulundurarak hem de yeni yaz dizilerinin başlaması nedeniyle Sen Çal Kapımı'yı bitirme kararı aldı.

Sen Çal Kapımı başka kanala geçer mi?

FOX TV sevilen dizisi Sen Çal Kapımı başka bir kanala geçebilir!