Savaşçı yeni bölüm bu hafta var mı yok mu? 15 Kasım Savaşçı ne zaman Savaşçı hangi kanalda yoksa final mi

Savaşçı bu hafta var mı savaşçı bu akşam var mı savaşçı 100. bölümü ne zaman soruları eminiz ki 15 Kasım 2020 pazar akşamı en çok sorulan sorular arasında yerini alırken, Geçtiğimiz günlerde aylardır süregelen şaibelerin netleştiği haberini sizlere sunmu

Dizi Haberleri 15.11.2020 - 17:27 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Savaşçı bu hafta var mı savaşçı bu akşam var mı savaşçı 100. bölümü ne zaman soruları eminiz ki 15 Kasım 2020 pazar akşamı en çok sorulan sorular arasında yerini alırken, Geçtiğimiz günlerde aylardır süregelen şaibelerin netleştiği haberini sizlere sunmuştuk.  99 bölüm boyunca limon film yapımcılığı altında Fox Tv reytinglere bulayan Savaşçı dizisi ilk final yaptı iddialarıyla Daha doğrusu final yapmadan bitti iddiaları ile ortaya çıkmıştı. Geçtiğimiz sezon stok bölümlerininyayınlanması sonrasında yeni sezon çekimlerinin olmaması limon film paraları ödemiyor şeklinde yorumlara Mahal vermiş, birçok oyuncunun da Savaşçı dizisi yeni sezonunda yer almayacağı iddiaları konuşulmuştu . O dönem her hafta Savaşçı bu akşam olacak mı? Savaşçı yeni bölüm ne zaman başlayacak? soruları ile Gündem dolup taşarken sizler için savaşçı dizisi müjdemizi verelim istedik.


Savaşçı bu hafta var mı?


Geçtiğimiz günlerde Savaşçı bu hafta olacak mı ? sorusu yanıtını bulmuştu. Savaşçı dizisinin eksik kadrosuyla kaldığı yerden devam edeceği açıklaması yapılmış, ancak Fox TV değil de Kanal D ekranlarında yayınlanacağını öğrenmiştik.  Öyle ki Savaşçı yapımcılarından yapılan açıklamada geçtiğimiz 4 sezon akıbetinden daha güçlü bir şekilde ekranlara döneceği söylenmiş ve herkes yani Savaşçı'yı full izleyenler Savaşçı bu hafta olacak mı savaşçı bu akşam var mı sorularını daha da birçok sormaya başlamıştı. Pazar akşamı yani 22 Kasım Fox TV ekranlarında Kefaret dizisinin yayınlanması dizinin başlayacak olması Savaşçı severleri korkuturken sizlere dizinin günü ve kanalına değiştiğini geçtiğimiz haberimizde açıklamıştık . Akıbetinin final olmamasına çok sevinildiği Savaşçı bu hafta var mı yok mu sorusunun yanıtı yok olarak cevaplanır ken dizinin aralık ayı itibari ile ekranlarda olacağı kesinleşti.

Bilindiği üzere yayınlanan 99 bölüm sonrası akıbeti belli olmayan Savaşçı dizisinde bir türlü Durulmuyor. Savaşçı dizisi final mi yapacak Yoksa Kanal mı değiştirecek sorularının yanıtları çok sorulmuştu.


Başrol diziyi bıraktı


Başrol diziden ayrılırsa dizinin akıbeti ne olur konusu gündemde iken, Savaşçı dizisinde başrolü paylaşan Berk Oktay Geçenlerde Instagram üzerinden diziden ayrıldığını ve arkasından da Yasak Elma'da ilerleyen bölümlerde Çağatay karakteri ile çıkacağını söylemesi herkeste şok etkisi yaratmışt. Sonrasında ise Savaşçı akıbeti daha da karmaşık olmaya başlamıştı. Yakında FOX TV'de başlayacak olan Kefaret dizisi de savaşçı dizisinin günü olan pazar gününde başlayacağı öğrenildi.  Fox TV hatırlarsanız pazar günlerine öğretmen dizisini koymuş ve dizinin final olmasıyla herkes Savaşçı geri dönüyor yarumlarını paylaşmıştı. Sonrasında da yerine yeni dizi olan Kefaret konulacağı öğrenildi. Hem Berk Oktay'ın ayrılığı hem Savaşçı dizisinin gününe kefaret dizisinin konulması Savaşçı dizisinin gerçekten fişi mi çekildi yorumlarınıda beraberinde getirmişti. Evet Savaşçı dizisi artık Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.


Fox TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisinin başrol oyuncularından Berk Oktay diziden ayrıldığını ve hemen arkasından yasak elma dizisinde Çağatay karakteriyle karşımıza geleceğini yaptığı açıklamasını araştırdık. Berk Oktay Instagram üzerinden de manidar Bir açıklamada bulundu. Berk Oktay  açıklamasında ''Herkese merhabalar'' diyerek başladığı postunda ''99 bölüm boyunca ekran yer alma başarısı göstermiş olan çekimlerine ilk başladığımız günden itibaren özleriyle ve üzerine taşıyan üniforma hassasiyet ile çalıştığı ve başarısında pay sahibi olduğu düşündüğüm savaşçı dizisi ile ayrılma kararı aldığımı ve bu kararının gerekenleri hakkında bir açıklama olmadığı sürece iş ahlakı sebebiyle kol kırılır yen içinde kalır prensibim de saklı kalacaktır '' paylaşımı ile diziden tamamen ayrıldığını belirtmiştir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@