Yargı dizisinde canlandırdığı Savcı Pars karakteri ile büyük beğeni toplayan Mehmet Yılmaz Ak'ın sevgilisi kendisinden 14 yaş küçük olan Nazlı Çetin kimdir? Nazlı Çetin kaç yaşında? Nazlı Çetin nereli? Nazlı Çetin hangi dizilerde oynadı?

Kanal D'de yayınlanan ve bu senin en çok izlenen ve başarılı bulunan dizisi olan başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in yer aldığı Yargı dizisinin Savcı Pars'ın gerçek sevgilisi kim merak edilmişti.

Yargı dizisinde canlandırdığı savcı Pars rolüyle büyük beğeni toplayan 35 yaşındaki Mehmet Yılmaz Ak, sevgilisi Nazlı Çetin ile aşk karesini paylaşınca gözler Nazlı Çetin'e çevrildi.

Mehmet Yılmaz Ak sevgilisi Nazlı Çetin ile ev haliyle bir karesini paylaştı. Savcı Pars karakteriyle Yargı dizisinin fenomen karakterine imza atan Mehmet Yılmaz Ak'ın sevgilisi Nazlı Çetin kimdir?

NAZLI ÇETİN KİMDİR?

Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir! Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir!

640xauto-12

Miss Turkey 2019 yarışmasıyla adını duyuran Nazlı Çetin 1.76 boyunda ve 21 yaşında.

Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliğinden mezun.

2020 yılında Şeref Sözü dizisiyle oyunculuğuna adım atmış daha sonra ise Mucize Doktor ve Kardeşlerim dizilerinde yer almıştır.