Şebnem Tüfekçi Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Şort Giydi Diye Yaşlı Adam Saldırdı! Şebnem Tüfekçi Olayı Nedir?

Şebnem Tüfekçi kimdir? Şebnem Tüfekçi olayı ne? Şebnem Tüfekçi nereli? Şebnem Tüfekçi kaç yaşında? Şebnem Tüfekçi şort giydi dedesi yaşında adam saldırdı!

Gündem 30.06.2021 - 01:45 30.06.2021 - 01:46 Ece Sahan

Şebnem Tüfekçi olayı nedir? İstanbul'da şort giydiği için yolda yürüdüğü sırada yaşlı bir adam tarafından saldırıya ve hakarete uğrayan Şebnem Tüfekçi kimdir?

Şebnem Tüfekçi kimdir? Şebnem Tüfekçi nereli? Şebnem Tüfekçi nerede yaşıyor? Şebnem Tüfekçi ne giydi? Şebnem Tüfekçi kaç yaşında?

İstanbul Fikirtepe'de bir adam torunu yaşındaki bir kıza şort giydi diye ağıza alınmayacak hakaretler etti ve saldırmaya kalktı. Utanç dolu olay sosyal medyada gündem oldu.

Şebnem Tüfekçi adlı genç kadın yolda yürüdüğü sırada yaşlı bir adam torunu yaşındaki kıza saldırmaya kalktı. Gerekçce olarak ise şort giymesini gösterdi. Yaşlı adam kızın babasını da ağzına dolayıp hakaretler yağdırdı.

Şebnem Tüfekçi Kimdir?

Şebnem Tüfekçi adlı genç kadın İstanbul Fikirtepe'de yolda yürüdüğü sırada yaşlı bir utanmaz adam gelip genç kadına hakaretler yağdırdı, tehdit etti ve saldırmaya kalktı.

Genç kadın bunun üzerine "sana ne? kaç yaşında adamsın? sen kim oluyorsun" diye bağırması üzerine utanmaz adam genç kadının üzerine yürüdü ve ağıza alınmayacak hakaretler yağdırdı. Yaşlı adam genç kadının "benim babam bile karışmıyor demesi üzerine" genç kadının babasında da küfürler etti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@