Star TV'de sabah Kuşağı programı sunan Seda Sayan hakkında evlilik iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Kendisinden 25 yaş küçük sevgilisiyle sık sık gündem olan Seda Sayan'ın 14 Şubat sonrasında evlenme teklifi aldığı iddia edildi. Peki, Seda Sayan evleniyor mu? Seda Sayan kiminle evleniyor, genç sevgilisi kim?

Gözden kaçırmayın

İşte Bu Bebek Haberi Gerçekten Bekleniyordu! Gupse Özay Hamile! Ve Bebeğin Cinsiyeti Bile Belli... İşte Bu Bebek Haberi Gerçekten Bekleniyordu! Gupse Özay Hamile! Ve Bebeğin Cinsiyeti Bile Belli...

Türkiye'nin sabah kuşağında vazgeçilmez isimler arasında yer alan Seda Sayan'ın evlilik hazırlığı yaptığı iddia edildi. Geçtiğimiz günlerde kendisinden 25 yaş küçük sevgilisiyle görüntüleri sosyal medyaya bomba gibi düşen Seda Sayan Aşk iddialarını yalanlamıştı. Seda Sayan, bu defa da evlilik iddiaları ile gündeme geldi. İddiaya göre Seda Sayan'ın birlikte çalıştığı müzisyen Çağlar Öktem 14 Şubat'ta ünlü şarkıcıya evlenme teklif etti. Seda Sayan'ın da bu teklife evet dediği öne sürüldü. Peki, Seda Sayan evleniyor mu? Seda Sayan kiminle evlenecek, yeni sevgilisi kim?

Seda Sayan evleniyor mu, kiminle evleniyor?

Sabahların sultanı 59 yaşındaki sanatçı Seda Sayan'ın yeniden evlilik kararı aldığı iddia edildi. Daha önce 6 kez Nikah Masasına oturan ancak Aradığı mutluluğu bir türlü bulamayan Seda Sayan'ın kendisinden 25 yaş küçük müzisyen Çağlar Öktem ile evleneceği iddia ediliyor.

İddiaları yalanladı

Müzisyen çağlar Öktem ile evlilik haberleri gündeme gelen Seda Sayan bugün TV8 ekranlarında yayınlanan 2 Sayfa programına bir ses kaydı gönderdi. Evlilik iddialarını yalanlayan Seda Sayan, her ay başka biriyle sevgili olarak anıldığını belirterek Çağlar Öktem ile herhangi bir gönül ilişkisinin olmadığını söyledi. Çağlar'ın kendisinin orkestrada solisti olduğunu belirten Seda Sayan aynı zamanda sahnede de vokalisti olduğunu ve bu nedenle birlikte çalıştıklarını söyledi. Yeni albüm hazırlığı içinde olduğunu söyleyen Seda Sayan başka bir şey olmadığını dile getirdi.