Seda Sayan'dan Mehmet Ali Erbil'e şok suçlama: Evdeki hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sustuğum için geçmişim kirli

Şarkıcı Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil sosyal medyadan birbirine girdi. Mehmet Ali Erbil'in “geçmişi kirli olmasa iftar programı sunacak” sözlerine Seda Sayan'dan olay yanıt geldi.

Magazin 15.06.2021 - 19:40 15.06.2021 - 19:47 Volkan Arık

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil kavgası sosyal medyaya damga vurdu. Seda Sayan'ın Star TV'de yeni programını başlaması öncesinde Mehmet Ali Erbil bir açıklama yaparak geçmişi kirli olmasa iftar programı da sunar ifadelerini kullanmıştı. Bu sözleri çok sinirlenen Seda Sayan ise sosyal medya hesabından Zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

Mehmet Ali Erbil'in sözleri Seda Sayan ile arasında kavga çıkardı. Mehmet Ali Erbil Seda Sayan'ın Star TV'de başlayacak olan yeni programı öncesinde yaptığı açıklamada ünlü şarkıcıya ağzına geleni söylemiş ve geçmişinin kirli olduğunu ima etmişti. Mehmet Ali Erbil'in bu açıklamaları sonrasında Seda Sayan sosyal medya hesabından Jet hızı ile yanıt verdi. Ancak Seda Sayan'ın açıklamalarında Mehmet Ali Erbil'e karşı şok suçlamalar yer aldı.

seda-sayandan-mehmet-ali-erbile-sok-suclama-1

EVDEKİ HİZMETÇİYE TECAVÜZ ETTİ İDDİASI

Ünlü şarkıcı Seda Sayan'ın sosyal medya hesabını hikaye bölümünden bir paylaşım yaparak Mehmet Ali Erbil için şok ifadeler kullandı. Seda Sayan açıklamasında “Tuğba ile evliyken evdeki hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Dahası var, bence işine bak ruhunu arındır” ifadelerini kullandı.

seda-sayandan-mehmet-ali-erbile-sok-suclama-2

MEHMET ALİ ERBİL NE DEMİŞTİ?

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil arasındaki kavganın fitilini ünlü şovmen ateşli demişti. Mehmet Ali Erbil Seda Sayan'ın insanların ekmeği ile oynadığını belirterek “geçmişi temiz olsa iftar programı da sunacak” ifadelerini kullanmıştı. Kadırgalı Aysel lakaplı Seda Sayan bu sözler karşısında çılgına döndü. Sosyal medya hesabından Jet hızı ile bir paylaşım yapan Seda Sayan Mehmet Ali Erbil için şok suçlamalarda bulundu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@