Seda Sayan'ın eniştesi Coşkun Yıldız vefat etti!

Seda Sayan'ın eniştesi aynı zamanda müzisyen Coşkun Yıldız'dan üzücü haber geldi. Uzun bir süredir hastanede yaşam mücadelesi veren Coşkun Yıldız hayatını kaybetti!

Magazin 30.08.2021 - 14:55 30.08.2021 - 14:59 Azra Özdemir

 Muğla'nın Milas ilçesine bağlı Ören Mahallesi'nde,  10 Şubat'ta motosikletiyle seyir halindeyken arkadan gelen bir otomobilin çarpması sonucu ağır yaralanav ve 7 aydır tedavi gören Seda Sayan'ın eniştesi aynı zamanda müzisyen Çoskun Yıldız'dan üzücü haber geldi. Yıldız, tedaviye yenik düştü ve hayata gözlerini yumdu!

Seda Sayan'ın ablası ile 15 yıldır mutlu  bir evlilik sürdüren Coşkun Yıldız'ın acı haberi sevenlerini yasa boğdu.

instagram-kullanicilarina-seda-sayan-ve-safiye-soyman-soku-fotograflari-gorenler-besmele-cekerek

Seda Sayan eniştesi Coşkun Yıldız’ın vefatının ardından açıklama!

"Mart ayından beri yaşam mücadelesi veriyordu. Milas Devlet Hastanesine kaldırıldığında neredeyse ölü gibiydi. Orada bizim müsaademizle müdahale edildi. Beyin birkaç yerden kanama yaptığı için müdahale edildi. Sonra biraz kendine geldi hayata tutundu. Çok iyi bakıldı ama çok zayıf düştü hep elimiz üzerindeydi. Allah çektirmedi, Allah sevdiklerini yanına alırmış. Çok iyi baktık…

Ben onu çok severdim. Sahnemde, televizyonda, tatilde yanımdan ayırmadığım bir adamdı. O kadar üzgünüm ki.Hakkın rahmetine kavuştu. Başımız sağ olsun…"

Gelişmelerden Haberdar Olun

@