Sedat Peker 10. video neden yayınlanmadı? Video yayınlanmadan TT oldu

Sedat Peker 10. video merakla bekleniyor. Son günlerde YouTube kanalından yayınladığı videolarla gündemden düşmeyen Sedat Peker'in yeni videosu hala yayınlanmasına rağmen Twitter'da TT oldu.

Gündem 13.06.2021 - 09:51 13.06.2021 - 09:57 Volkan Arık

YouTube kanalında yayınladığı videolarla gündemden düşmeyen Sedat Peker 10. video ne zaman yayınlanacak? Sedat Peker 13 Haziran yeni video herkes tarafından merakla bekleniyor. Twitter hesabından dün bir tweet paylaşan Sedat Peker bugün hala videosunu yayınlamadı. Sosyal medya kullanıcıları ise Twitter'da Sedat Peker'in videosunu beklediklerine dair çok sayıda paylaşımı yapınca Sedat Peker 10 etiketi ile TT oldu.

SEDAT PEKER 10 VİDEO NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Sedat Peker 10 video ne zaman yayınlanacak, Sedat Peker 13 Haziran video yayınlayacak sorularının yanıtı şu anda arama motorunda en çok araştırılanlar arasında yer alıyor. Sedat Peker ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Sedat Peker 10. videonun yayınlanmayacağını duyurdu. Twitter hesabından bir paylaşım yapan Sedat Peker, "40 yaşından genç kardeşlerim (40 yaşından büyükler misafir) Güvenli bir ortam henüz oluşturamadım. Bu yüzden videoyu yayınlayamayacağım. Ancak hemen bozulmayın. Aperitiften daha güçlü ara sıcaklar mutlaka yayınlayıp bunları deli edeceğim (yayın instagram / twitter hesaplarımdan olacak)" dedi.

sedat-peker-10-video-neden-yayinlanmadi

13 HAZİRAN SEDAT PEKER VİDEOSU YAYINLANACAK MI?

Sedat Peker Twitter hesabından yaptığı paylaşımda henüz güvenli bir yer bulamadığını belirtirken Twitter ve Instagram hesaplarından yeni videolar yayınlamaya devam edeceğini ancak tarihin henüz net olmadığını söyledi. Sedat Peker 13 Haziran 10. video yayınlanmaz kendi 20 Haziran Pazar günü yeni videonun gelmesi bekleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@