Sedat Peker 5 Haziran cumartesi videosu! Telefon Görüşmesini yayınlıyor

Sedat Peker 5 Haziran cumartesi kısa video yayınlıyor. Çerezlik ismini verdiği videosuyla Sedat Peker 5 Haziran cumartesi yeni bir video yayınlıyor.

Gündem 05.06.2021 - 11:57 05.06.2021 - 11:59 Berkay Keskin

Sedat Peker yine bombaladı! Peker'in hedefinde bu sefer Habertürk sunucusu yandaş olarak gösterilen ve kaleminden tetikçilik aktığı tepkileri yapilan Veyis Ateş vardı.  Sedat Peker ifşalarına devam ediyor. Peker bir süre video çekmeye Pazar gününe kadar ara veceğini duyurmuştu. Peker Twitter'dan yaptığı son paylaşımlar da bugün bir video yayınlayacağını duyurdu.

Sedat Peker yaptığı paylaşımlarda şunları söyledi; 

"Pazar günkü videoya kadar canınız sıkılmasın diye yarın akşam üzeri saatlerinde, zaman geçirmek için, aperatif niyetine birisiyle yaptığım telefon konuşmamı yayınlayacağım. Konu Suriye silahları.

KORK VEYİS ATEŞ!

Süslü Süleyman'ı terfi ettirdim. Pazar günü ona innenin deliğinden Hindistan'ı göstereceğim. Kibrit kutusunda boşalan yere Veyis ateşi yerleştireceğim. Doğu amca konuk katılımcı olacak. Yeni misafirlerimiz var, hepsini deli edeceğim. Pambuköreni ise kavanoza sokacağım.

Süslü Süleyman Fazlıoğlu sülalesiyle akrabalığı yoktu diyordu ya, benim Fazlıoğlu sülalesiyle akrabalığım sadece bir yerden değil. Üç ayrı yerden akrabalığım var. Onların cenazesi de benim, düğünü de benimdi.

İmla kuralları için uyaran dostlara teşekkür ederim. Ancak ben bunları makara olsun diye yapıyorum. İlgileri için tekrar teşekkür ederim. Ancak bir daha lütfen uyarmasınlar."

Gelişmelerden Haberdar Olun

@