Sedat Peker Hadi Özışıkla olan 2 videosunu yayınlayarak Yerle yeksan ederim dedi!

Sedat Peker internethaber sitesi sahipleri Hadi Özışık ve Süleyman Özışık bugün kendisini yayınlaması sonrası yeni videolar yayınladı. Sedat Peker Hadi Özışık ve Süleyman Özışık zor durumda bıracak

Gündem 18.05.2021 - 21:55 18.05.2021 - 21:56 Berkay Keskin

Sedat Peker internethaber sitesi sahipleri Hadi Özışık ve Süleyman Özışık bugün kendisini yayınlaması sonrası yeni videolar yayınladı. Sedat Peker Hadi Özışık ve Süleyman Özışık zor durumda bıracak videoların bir kısmını yayınladı!

Hadi Özışık yalanlamıştı!

Gün içerisinde Sedat Peker'in anlattığı bir olayı yalanlayan Hadi Özışık ve Süleyman Özışık büyük bir şok yaşattı. Sedat Peker videoları çektiği evden Hadi Özışık ait videoları yayınladı ancak devamının da olduğunu iletti!

İşte Peker'in 1. Hadi Özışık videosu!

Sedat Peker'den 2. Hadi Özışık videosu!

Hadi Özışık Reis'im olarak açtığı video görüntüleri;

Sedat Peker 2. videoya "Anlatımlarımda ismi geçen herkesi uyarıyorum. Beni yalanlamayın, herkesi rezil ederim. Adam gibi dik duracağız. Yoksa yerle yeksan ederim!" açıklaması yaptı.

Sedat Peker ilk videosunda ise "Kıymetli dostlarım, İnternethaber sitesinin sahibi olan hadi özışık - süleyman özışık kardeşler en yakınları olan süleyman soyluyla benim aramda aracılık yaptıklarını yalanlamışlar, söyleyen şerefsizdir demişler. Ben kimseye hile yapmam, ancak kendimi de rezil duruma düşürmem." açıklaması yaptı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@