Sedat Peker'in ifşaları ile adeta tozu dumana katan Azerbaycanlı iş adamı Mübariz Mansimov, Hülya Avşar ile buluşunca ortaya dikkat çekici bir kare çıktı.

Geçen yıl Sedat Peker'in yaptığı ifşalar ile günlerce konu olan Azerbaycanlı iş adamı Mübariz Mansimov, son olarak "simit yenecek" diyerek akıllarda kalan Hülya Avşar ile buluştu.

Yaptığı paylaşımlarla Türkiye'de gündem değiştiren ve organize suç örgütü lideri hükmü giyen Sedat Peker’in en dikkat çeken ifşalarından birydi Azerbaycanlı iş adamı Mübariz Mansimov

Şimdi de Ayvalık’ta ünlü isim Hülya Avşar ile buluşması ile yine dikkatleri üzerine çeken Mansimov Avşar ile çekildiği bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaşarak "Ayvalık’a uğrayıp can dostum Hülya Avşar’ı görmemek olmazdı” notu ile dikkat çekti.

Daha Az Yağ Daha Çok Lezzet: Airfryer ile Mümkün Daha Az Yağ Daha Çok Lezzet: Airfryer ile Mümkün

Marinanın satışında dolandırılmasına neden olmakla suçladığı eski yöneticilerinin ifadesiyle ‘FETÖ’ davasında 5 yıl ceza alan Mansimov hakkında.Sedat Peker geçen yıl yaptığı açıklamada, Türkiye’de iş yapan Azerbaycanlı Mübariz Mansimov’un mülklerine “çöküldüğünü” açıklamış, Azerbaycanlı oligarklardan Anar Alizade'nin ve Mansimov’un en yakınındaki isimlerden eski İçişleri ve Adalet Bakanı Mehmet Ağar ile AKP Elazığ Milletvekili olan oğlu Tolga Ağar’ın Yalıkavak Marina’yı ele geçirdiklerini öne sürmüştü.

Bu arada Mansimov da 2 Eylül 2021 tarihinde İsmail Saymaz’a verdiği söyleşide Pensilvanya’ya Ağar’ın isteği üzerine ve özel uçağıyla gittiğini, Ağar’a Ulus’taki evini bedelsiz verip kira almadığını, Marinadaki benzin istasyonunu Ağarlara armağan ettiğini söylemişti.