Sedat Peker yine açıklamaları ile gündem oldu. Bu defa seçimde olacakları anlattı...

Rezalet Bitmiyor! Bu Defa Ataşehir'de Çocukların Önünde Seviştiler! Sevişenler Kim? Mülteci mi? Türk mü? Rezalet Bitmiyor! Bu Defa Ataşehir'de Çocukların Önünde Seviştiler! Sevişenler Kim? Mülteci mi? Türk mü?

Organize suç örgütü kurduğu gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker’in yakın adamı olarak bilinen, "Deli Çavuş" isimli sosyal medya hesabından yine uyarılar paylaştı.

Daha önce “hangi tahrikler olursa olsun sokağa” çıkmayın diyen Sedat Peker, bu sözlerini ve nedenini hatırlatarak bu kez “Evinize dönmeyin” dedi.

Peker’in, "duyumlarım var” ifadeleri ise sosyal medyada en dikkat çeken söylemlerden oldu.

"Deli Çavuş" isimli sosyal medya hesabından paylaşılan açıklamalar şu şekilde;

Sedat Peker sessizliğini bozdu

1-Kıymetli dostlarım, hangi tahriki yaparlarsa yapsınlar, seçim gününe kadar asla sokağa çıkmayın diye size tavsiyelerde bulunmuştum. Bu konuda lütfen bana güvenin (ne de olsa tecrübe konuşuyor.) Tabii ki bu durum sadece seçim gününe kadar geçerli.

2-Toplumun sakinliğinden cesaret alan bazıları sandıkta seçimi kaybetsek de asla gitmeyeceğiz diye açıklamalar yapıyorlar. Seçim kazanıldığında şu veya bu sebeple eğer ki iktidarı terk etmek istemeyen kişiler olursa (duyumlarım olacağı yönünde) o zaman şartlar değişmeli.

3-Sonu her ne olursa olsun hakkınızı alana kadar evinize asla girmeyin (sonu ne olursa olsun). Çünkü hakkımızı alabileceğimiz gerçek bir seçim ülkemizde bir daha olmayacaktır. Tecrübelerime güvenin. Bu sahte kahramanlar Yüce Milletimizi gerçekten tanımıyorlar.

4-Bizim halkımız her çileye dayanır. Her zulmü sinesine çeker. Ancak Büyük Önder Atatürk ve dava arkadaşlarının kendilerine miras bıraktıkları seçime krallarının dahi müdahale etmesine ölümleri pahasına izin vermezler. Sandık bir milletin namusudur. Namusumuzu koruyacağız.