Gündem Levent Göktaş olunca Sedat Peker bu defa bir kare ile bomba patlatırken konuyu yakından ve içeriden takip eden gazeteci Erk Acerer ise iki ilginç paylaşım yaptı.

Gözde iş insanı iken sonrasında organize suç örgütü lideri olduğu iddiası ile hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker sosyal medyanın gündemini belirlemeye devam ediyor.

En son Hablemitoğlu cinayeti sazanlısı Levent Göktaş'ın "ifşa" tehditleri ile sallanan sosyal medya, arkasından Göktaş'ın suskunluğa dönüşü ile "pazarlık yapıldı" yorumları eşliğinde sakinleşmişti ki Sedat Peker bu defa ilginç bir paylaşımda bulundu.

Levent Göktaş'ın hesabı olduğu iddiası ile sosyal medya hesabı üzerinden "beni Sedat Peker ile karıştırmayın" paylaşımı ile Peker'in radarına giren Göktaş bu defa da bir fotoğraf karesi ile gündem oldu.

Levent Göktaş'a ait olduğu öne sürülen hesap: Bu akşam saat 22.00'da her şeyi açıklayacağım

Sedat Peker, yardımcısı Emre Olur’un hesabından paylaşılan tweetlerde İnan Kıraç ve Levent Göktaş ile ilgili dikkat çeken uyarılarda bulunması ve büyük yankı uyandıran tweetlerin ardından bu defa da Levent Göktaş ve Feridun Öncel'in bir arada oldukları bir fotoğrafı "Eski dostlar bir arada..." notuyla paylaştı.

Fotoğrafa "Reis Sedat PEKER, Feridun Öncel (Misiad Başkanı) ve levent göktaş” notu düşülürken, verdiği mesajlarda edebiyata azami dikkat eden ve imla hatalarına bile özellikle dikkat ettiği görülen Sedat Peker’in son paylaşımda kendisinin ve Feridun Öncel’in isimlerin baş harflerini büyük yazmasına rağmen Levent Göktaş’ın baş harflerini küçük yazması dikkatlerden kaçmadı.

Sedat Peker'den 'Levent Göktaş' açıklaması

Sedat Peker en son Twitter'daki "Benim levent göktaş olayına bakışım şundan ibarettir; Yüce Allah korusun belki bende bir gün suikaste uğrayabilirim.” ifadeleri iledikkat çekmişti.

Dev organizasyon başlıyor Dev organizasyon başlıyor

Bu arada ünlü gazetecilerden ve olaya da en yakın duran isimlerden Erk Acerer tarafından sosyal medyada artarda atılan iki tweet ise ayrıca dikkat çekici oldu.

Acerer ilk paylaşımında "Levent Göktaş meselesi Erdoğan’ın yeni projesi mi? Yoksa iktidar içindeki derin çatlak mı?" derken bir sonraki paylaşımında ise "Levent Göktaş meselesi, önemli kurumlar ve SS arasındaki bir çekişme olabilir mi? Erdoğan’ın ne yapacağını bilemediği güçsüzlüğünün zirvesinde olduğu bir çekişme?" diyerek konuya dikkat çekti.