Sedat Peker vuruldu mu? Sedat Peker öldü mü? Hayatta olmadığı düşünülüyor!

Sedat Peker vuruldu mu? Sedat Peker öldü mü? Milyonlara kişiyi pazar günü Youtube bağlayan Sedat Peker yakalandı mı vuruldu mu sorusu cevap arıyor. Sedat Peker hayatta mı araştırılıyor.

Gündem 13.06.2021 - 16:55 13.06.2021 - 16:55 Berkay Keskin

9 Pazar videosuyla pazar günlerinin en çok konuşulan ismi olan Sedat Peker'den 15 saattir haber alınamıyor. Hayranlarının merak etmemesi için "Yerim yine belli oldu, pazar günü video gelmeyecek" açıklaması yapsa da Twitter ve instagram adreslerinden gün boyunca açıklama yapacağını açıklayan Sedat Peker 15 saattir haber alınamıyor!

Sedat Peker vuruldu mu?

Hem Tiktok, hem twitter'dan bir çok kullanıcı Sedat Peker operasyon yapıldığı ve Sedat Peker'in vurulmuş olabileceğini düşünüyor. ancak Şu an için Sedat Peker vurulduğuna dair bir açıklama yok. Sedat Peker gün içerisinde yaşadığına dair bir açıklama yapması bekleniyor.

Sedat Peker öldü mü?

Sedat Peker'in vurulduğu iddia edenler Sedat Peker'in öldüğünü de dile getiriyor. Peki Sedat Peker öldü mü? Sedat Peker hayatta mı?

Sedat Peker'in yakın çevresinden gelen bilgilere göre Sedat Peker'in vurulmadığını, Sedat Peker ölmediğini dile getirdi. Sedat Peker'in daha rahat bir yere taşındığını ve bu sebeple 1-2 gün sosyal medya da olmayacağı öğrenildi.

Sedat Peker'in yeri mi tesbit edildi?

Sedat Peker'in 9. videosunda yeri tespit edilmiş, Sedat Peker hızlı bir şekilde uzun bir yolculuğa çıkacağını dile getirmişti. Şu an Sedat Peker yakalandığı, vurulduğu ve öldüğüne dair net bir bilgi bulunmuyor.

Sedat Peker 10. video gelir mi? Anlaştı mı?

Sedat Peker video paylaşmadıkça yada Twitter instagram adresinden yazmadıkça Sedat Peker anlaştı mı diye bir çok kişi de yazmaya başladı. Ancak Sedat Peker için dün de anlaştı iddiaları vardı ve Sedat Peker kimseyle anlaşmadığını dile getirmişti.

Hayranları Sedat Peker gibi Eşi Özge Peker instagram adresinden hiç bir şey yazmamasıyla birlikte Peker'in bulunmuş olabileceğini düşünüyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@