Sedat Peker yakalandı mı? Akşam 6 video gelecek diyen Sedat Peker tutuklandı mı?

Sedat Peker yakalandı mı? Sedat Peker akşam 6'da video gelecek demişti. Şu an video gelmemesiyle birlikte sosyal medya Sedat Peker sözünü tutardı acaba yakalandı mı diye yazmayı hızlandırdı

Gündem 25.05.2021 - 18:20 25.05.2021 - 18:24 Berkay Keskin

Sedat Peker yakalandı mı? Sedat Peker akşam 6'da video gelecek demişti. Şu an video gelmemesiyle birlikte sosyal medya Sedat Peker sözünü tutardı acaba yakalandı mı diye yazmayı hızlandırdı ve Sedat Peker yakalandı sorususuyla gündeme girdi.

20 dakika da "Akşam 6" sözü Twitter'da dünya gündemine giren Sedat Peker, "Sedat Peker yakalandı mı" acaba diye soranlar ve Twitter algoritmasıyla Sedat Peker yakalandı Türkiye gündemine girdi. 

Bu gündemi gören herkes Sedat Peker yakalandı, Sedat Peker tutuklandı olarak algılandı. Twitter ve Youtube'da bazı kullanıcılar Sedat Peker hesabına girdiğinde "Sizlik bir problem yok sorun bizlik" diyerek Twitter ve Youtube uyarı geldiği iddia ediliyor!

Sedat Peker yakalandı mı? 25 mayıs 2021 son dakika

Sedat Peker yakalandığı ve Sedat Peker tutuklandığına dair bir bilgi yok. Akşam 6 taginden kaynaklı Sedat Peker tutuklandı ve yakalandı zannediliyor ve Peker'in gün içerisinde açıklama yapması bekleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@