Sedat Peker yakalandı! MİT SAT Komandoları Sedat Peker'i gözaltına aldı Türkiye getiriyor! Oğlu ağır yaralı!

Sedat Peker yakalandığı iddia ediliyor. Dubai'de olan Sedat Peker Mit operasyonuyla gözaltına alındığı ve SAT Komandoları tarafından gerçekleşen operasyonla Türkiye getirildiği iddia edildi.

Gündem 13.06.2021 - 19:10 13.06.2021 - 19:45 Berkay Keskin

Sedat Peker'den haber var! Yurt dışında olan ve çektiği videolarla gündem olan Sedat Peker son dakika gözaltına aldı haberleri geldi. Sedat Peker'in MİT ve SAT Komandoları ortak operasyonuyla gözaltına alındığı ve kaldığı otelde yakalandığı öğrenildi. Sedat Peker'in şu an Türkiye getirildiği ve çekilen video da "Türkiye hoşgeldin Sedat Peker" videosunun basına sızdı iddia ediliyor!

Son Dakika Sedat Peker yakalandı mı?

Amygdala Society haberine göre, Sedat Peker bugün Türkiye saatiyle 06:50 yakalandı. Tüm Türkiye'nin Sedat Peker 10 videosu beklerken Sedat Peker'in Katar'dan geçiş yapan denizaltı SAT timleri Al Mirfa bölgesinde kaldığı evden Sedat Peker'i teslim aldığı öğrenildi. BAE istihbaratının çatışmaya girmeden Sedat Peker'i bıraktığı iddia ederken adamları az da olsa direndi. 

Yukardaki fotoğraf yalan çıktı, fotoğraf Dubai'de tutuklanan uyuşturucu kaçakçısı Michael Paul Moogan'ın kafasına montajlandığı ortaya çıktı. Ancak Sedat Peker haberleri henüz yalanlanmadı!

Sedat Peker'in oğlu vuruldu iddiası!

Sedat Peker'in gözaltına alınma anında çıkan görüntülerde vurulanlardan birinin öz oğlu olduğu ve ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Sedat Peker Türkiye getirildi iddiası!

Son dakika olarak gelen haberlerde Sedat Peker'in an itibariyle Türkiye getirildiği ve "Türkiye'ye hoşgeldin Sedat Peker" videosunun paylaşıldığı iddia ediliyor. Türkiye Sedat Peker yakalanma anı görüntüleri ve Türkiye getirilme görüntüleri akşam üzeri paylaşacağı iddia edildi.

Sedat Peker'i kim yakaladı?

Sedat Peker'i Sualtı Taarruz Grup Komutanlığı, SAT Tarafından MİT özel operasyonunda gözaltına alındığı bildiriliyor.

Sedat Peker'in Türkiye şu an için getirildiği ve sorgulanma işlemlerinin başlatılacağı iddia edildi.

Sedat Peker'den 24 saattir haber yok!

Sedat Peker'in Twitter ve instagram adresinden 24 saattir tek bir şey yazmaması sonrası yanında olan kişilerinde sosyal medyaları 24 saattir duruyor. Sedat Peker'le birlikte yanındaki kişilerin de sosyal medyayı kullanması net bir şekilde Sedat Peker'in yakalandığı düşüncesini beraberinde getirdi.

Sedat Peker yakalanma anı görüntüleri video gelecek mi?

Sedat Peker'in yakalandığı iddia eden hesaplar, Sedat Peker'in yakalanma anı görüntüleri ve videoları akşam üzeri resmi adreslerden paylaşılacağını dile getiriyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@