Sedat Peker Yeni Video Neden Yayınlanmadı? Sedat Peker Yakalandı mı?

Youtube hesabından yayınladığı videolarla gündemi sarsan organize suç örgütü lideri Sedat Peker yeni videoyu neden yayınlamadı? Sedat Peker yakalandı mı?

Gündem 13.06.2021 - 12:34 13.06.2021 - 12:36 Berkay Keskin

Dokuzuncu videonun ardından Sedat Peker 10. videosu neden yayınlanmadı? Her hafta Pazar günleri video yayınlayan Sedat Peker bu hafta sürpriz bir şekilde video yayınlamadı. Milyonlarca kişi de Sedat Peker neden video yayınlamadı? Yakalandı mı? Sorusunu araştırmaya başladı. Tweetleriyle ve videolarıyla gündem olan Sedat Peker'in neden video yayınlamadığı sorusunun cevabı ve tüm bilgiler haberimizde sizlerle...

Her hafta Pazar günleri sabah saat 07:30 saatleri itibariyle video yayınlayan Sedat Peker, 13 Haziran Pazar (Bugün) yeni videosunu yayınlamadı! Video yayınlamayan Sedat Peker, Twitter hesabından attığı tweetlerle açıklamalarına devam etti. Herkes Sedat Peker 10. video neden yayınlanmadı? Sedat Peker yakalandı mı? Sorularını sormaya başladı. Bilindiği üzere hakkında başlatılan soruşturmaların ardından ülkeyi terk eden ve şu anda Birleşik Arap Emirlikleri'nde olduğu iddia edilen organize suç örgütü lideri Sedat Peker, yayınladığı videolarla milyonlarca izlenmeye kısa sürede ulaşıyor. Sedat Peker daha önce yayınladığı 9 videonun ardından yayınlayacağını açıkladığı 10. videoyu ise henüz yayınlamadı.

Sedat Peker Yeni Videoyu Neden Yayınlamadı?

Sedat Peker'in yeni videoyu neden yayınlamadığı milyonlarca kişi tarafından merakla araştırılıyor. Sedat Peker ise bu sorunun cevabını Twitter üzerinden verdi. Peker, güvenli bir yer ayarlayamadığı için videoyu yayınlayamadığını, kaldığı yerin ifşa edildiğini söyleyip yeni videoyu yetiştiremeyeceğini duyurdu. Böylece Sedat Peker neden video yayınlamadı? Sorusu da yanıt buldu. 

Sosyal medyada Sedat Peker'in Birleşik Arap Emirlikleri'nden ayrılıp Kanada'ya gideceği iddiaları da gündeme geldi. Ancak bu iddialar tamamen soyut olup hakkında bir çok soruşturma ve tahkikat süren Sedat PEker'in şuan nerede bulunduğu kamuoyu tarafından bilinmiyor.

Sedat Peker Yakalandı mı?

Sedat Peker yakalandı mı? Sorusu da video yayınlanmadığı için gündeme geldi. Ancak şuana kadar resmi makamlardan Sedat Peker'in yakalandığına ilişkin bir açıklama yapılmadı. Sedat Peker de video yayınlamasa da kişisel sosyal medya (Twitter) hesaplarından yaptığı paylaşımlarla yakalanmadığını ortaya koyuyor. 

Sedat Peker Yeni Video Yayınlayacak mı? Ne Zaman?

Sedat Peker'in 10. videosunu yayınlayıp yayınlamayacağı merak edilirken, yine bizzat kendisinden Twitter üzerinden açıklamalar geldi. Sedat Peker kendi deyimiyle "Ara sıcak" niteliğinde videolar paylaşacağını duyurdu. Sedat Peker'in ayrıca Biden - Erdoğan görüşmesi sonrası 10. videosunu yüklemesi bekleniyor. Kendisi Türk - Amerikan ilişkileri açısından kritik önem taşıyan 14 Haziran'daki görüşme öncesi video yayınlamayacağını duyurmuştu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@