Sedat Peker'den Süleyman Soylu'ya Berat Albayrak Özge Ulusoy Haberlerini Yayınla Dedi Durdur Dedi İddiası!

Sedat Peker'in Süleyman Soylu'ya Berat Albayrak' ile ilgili haberleri yayınla dedi yayınladık, durdur dedi durdurduk dediği olay Özge Ulusoy mu?

Gündem 25.05.2021 - 19:24 25.05.2021 - 19:26 Ece Sahan

Sedat Peker yine yeni videosu ile bombaları patlattı. Sedat Peker, yeni videosunda "Berat Beyle ilgili ne dediyse yaptık, Yayınla dedi yayınladık, durdur dedi durdurduk" derken Özge Ulusoy haberlerini mi kast etti sorusunun cevabı!

Berat Albayrak ve Süleyman Soylu arasındaki omuz atma görüntüsü sonrası basın ikili arasındaki gerginliği yazmış ve Berat Albayrak'ın  Özge Ulusoy ile karısını aldattığı haberleri gündemi sarsmıştı.

Sedat Peker yayınladığı son videosunda "Berat Beyle ilgili ne dediyse yaptık, Yayınla dedi yayınladık, durdur dedi durdurduk" demesiyle Özge Ulusoy haberleri yeniden gündeme geldi.

Damat Berat Albayrak'ın Özge Ulusoy ile yasak ilişki yaşadığı haberleri gündeme gelmiş bu haberlerin Cumhurbaşkanı'na bizzat ulaştırıldığı iddia edilmişti. Bu haberler sonrası damat Berat Albayrak'ın oyun dışı kaldığı hatta dayak attırıldığı dayak yediği haberleri bu yüzden kameralardan bir süre uzak kaldığı haberleri gündeme gelmişti.

Sedat Peker bugün ki videosunda söylediği "Berat Beyle ilgili ne dediyse yaptık, Yayınla dedi yayınladık, durdur dedi durdurduk" cümlesi ile Özge Ulusoy aşk ifşasını mı kast ettiği merak edildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@