Sedat Peker'in Türkiye'yi sarsan rüşvet çarkı iddiaları için ilk yalanlama Serhat Albayrak'ın avukatından " Yalan haberlere karşı hukuki işlem başlatıldı" denilerek geldi.

Fenomen Yayıncı Güzelliği ile Büyüledi Fenomen Yayıncı Güzelliği ile Büyüledi

SPK, Cumhurbaşkanı danışmanları ve Taşkesenlioğlu ailesi üçgeninde gelişen "rüşvet çarkı" iddilarında adı geçen Turkuvaz Medya Grubu Başkanvekili Serhat Albayrak cephesinden "hukuki işlem" başlatıldı.

Albayrak hakkında bazı basın ve yayın organları ile birlikte sosyal medya hesaplarında yayınlanan iddialara ilişkin hukuki ve cezai işlemlerin başlatıldığı Serhat Albayrak'ın avukatı Fatih Savaş tarafından açıklandı.

Peker'in iddialarıyla gündeme gelmişti: Serhat Albayrak'tan açıklama

PatronlarDunyasi.com'da yer alan habere göre; konuyla ilgili Serhat Albayrak avukatı yaptığı açıklamalarda "Müvekkilim Serhat Albayrak hakkında son günlerde çeşitli sosyal medya hesaplarında yayınlanan ve bazı basın kuruluşları ve internet sitelerinde haberleştirilen ifadelerin gerçekle hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır. Bütünüyle gerçek dışı ve yalandan ibaret olan bu haberlere karşı hukuki ve cezai işlemler başlatılmıştır. Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız." dedi.

Serhat Albayrak ve ailesi kaza geçirdi | Gazete Fısıltı