Sedat Peker'in Mehmet Ağar ile İlgili Açıklamaları Gündeme Bomba Gibi Düştü!

Sedat Peker'i Mehmet Ağar ile açıklamaları bomba gibi düştü!

Gündem 06.05.2021 - 16:00 06.05.2021 - 16:00 Ece Sahan

Sedat Peker'in açıklamaları gündeme bomba gibi düştü. Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in Youtube'dan yayınladığı videoda sarf ettiği suçlamalar sosyal medyaya bomba gibi düştü.

Sedat Peker, eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar hakkında skandal iddialara imza attı.  İddialarda şüpheli bir ölüme kurban giden Yeldana Kaharman ile ilgili bilgiler yankı uyandırıd.

İşte Sedat Peker'in açıklamaları;

"Mehmet Ağar'ın oğlunu tecavüzden şikâyet eden kadın ertesi gün ölü bulundu"

"Mehmet Ağar helikopter ile aldırıyor, kız ertesi gün ölü bulunuyor

“Herkes biliyor. Kimse ağzını açmıyor”

“Bu anlattıklarımın tek bir tanesi dahi yalan çıkarsa bu parmağımı keseceğim. Size söz veriyorum” 

"Kolombiya'da 4 ton kokain yakalandı. Bakanları 'Bunlar Türkiye'ye gidecekti, bir kimya firmasına' diye açıklama yaptı. Türkiye'de bu firmaya hiçbir sorgulama olmadı. Kokaine operasyon yok! Çünkü bu firmanın başı Mehmet Ağar"

Bilirsiniz Nusret diye bir kardeşimiz var Etçi. Aslında semt çocuğudur Bostancı'da yetişmiştir. Beykoz konaklarında Mehmet Ağar'ın oğlu Tolga, kız arkadaşıyla kokain çekmişler kafaları güzel. Nusret ile Tolga'nın kız arkadaşı daha önce tanışmışlar.

Tolga Ağar, o gece Nusret'i arayıp sövmeye başlıyor. Nusret'te ona sövmeye başlayınca Tolga Ağar silahla sağa sola ateş etmeye başlıyor. Bu olaydan sonra Tolga Ağar'ın Sarıgül soyadlı arkadaşı suçu üstlenip hapis yatıyor. Mehmet Ağar suçu örtbas ediyor.

Tolga kardeşin hikayeleri böyle bitmiyor. Bir tane 18 yaşında kızcağız var Kırgız ya da Kazak uyruklu. Kız jandarmaya gidip Tolga Ağar'ın ona tecavüz ettiğini söylüyor. Daha sonra bu kızı Mehmet Ağar helikopterle aldırıyor, kız ertesi gün ölü bulunuyor.

Bu anlattıklarımın tek bir tanesi dahi yalan çıkarsa bu parmağımı keseceğim. Size söz veriyorum.

Benim evimi narkotikle basmışlar bu adam kaç tane uyuşturucu satıcısını öldürmekten yargılandı sen biliyor musun?

Lütfen internete gidin bakın Kolombiya Limanı'nında 4 ton kokain yakaladılar Bakanlar açıklama yaptı. Bunlar Türkiye'ye gidecekti.İzmir Limanına bir kimya firmasına. Türkiye'de bu kokainleri teslim alacak firmaya hiçbir araştırma ve sorgulama olmadı.

Biz 4 kilo bulgur getirsek bizi alır faturayı eksik yazdık diye gelir nezarete atarsınız. Lan kokain bu lan niye operasyon yok? Çünkü bu firmanın başı Mehmet Ağar.

Dünyada en çok uyuşturucu kullanan ikinci il İstanbul, üçüncü il Adana. İmanlı nesiller yetiştirecektik uyuşturucu bağımlısı nesiller yetiştirdik.

Escobar cezaevini kendi evi yaptı diye Netflix'te heryerde dizi film oldu. Mehmet Ağar sen cezavinde kalırken orayı boşaltıp tek başına yatmadın mı? Özel koruma polisleriyle içerde yatmadın mı?

Havuzun jakuzin yok muydu? Helikopter pistin yaptırılmadı mı? İş adamları helikopterle sana getirilmedi mi?

Mübariz Mansimov'u FETÖ ile sen tanıştırdın sonra FETÖ'cu diye içeriye sen attırdın. Vallahi el insaf."

Gelişmelerden Haberdar Olun

@