Sedat Peker'in Deli Çavuş adlı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalar sonrası Gazeteci Seher Yaşayacak’tan bomba video geldi.

Sedat Peker'in Deli Çavuş adlı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalar sonrası Gazeteci Seher Yaşayacak’tan bomba video geldi.

Sedat Peker’in adresler vererek deşifre ettiği Korkmaz Karaca’nın görüntüsünü paylaşan Seher Yaşayacak, sosyal medyada da gündem oldu.

Sedat Peker’in Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikalar Kurulu üyesi Korkmaz Karaca hakkındaki iddialarından sonra Karaca’nın A Haber’de katıldığı bir programda söylediklerinin videosunu paylaşan Seher Yaşayacak merak edildi.

Seher Yaşayacak, Sedat Peker’in Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikalar Kurulu üyesi Korkmaz Karaca hakkındaki iddialarından sonra Karaca’nın A Haber’de söyleği “Bizim geleneklerimiz var. Bir insanın beyi evde değilken o insanın evinin önünden dahi geçilmez. Biz bu değerlerimizi kaybedersek her şeyimizi kaybederiz” ifadelerini hatırlattı.

Sedat Peker İfşası Sonrası "Pis İşlerin Kilit Adamı" Olarak Anılan Mehmet Cengiz'e Tehdit Geldi! Sedat Peker İfşası Sonrası "Pis İşlerin Kilit Adamı" Olarak Anılan Mehmet Cengiz'e Tehdit Geldi!

Söz konusu görüntüleri Seher Yaşayacak “Sedat Peker, Korkmaz Karaca’yı dün anlattı bugün hangi videosu düştü! Ahlak dersi verdiği konuda vukuatını anlattı” yorumu ile sosyal medya hesabından paylaştı.

SEDAT PEKER NE DEMİŞTİ?

Sedat Peker dün akşam “Deli Çavuş” adlı hesaptan yaptığı paylaşımında “Bornozlu Korkmaz Karaca hasta olduğumu duyunca benimle ilgili dalga geçmiş. Kıymetli kardeşlerim, bu şahıs muhabbet tellallağının haricinde namus sahibi bir insan da değildi. Abi diye hitap ettiği, yaş itibarıyla şu an bilinmese de geçmişin saygın isimlerinden biri olan abi diye hitap ettiği yaşlı bir insanın genç karısıyla ilişki yaşamaktadır. İhanete uğrayan bu şahsın karısına saygım yok ancak bu yaşlı beyefendi üzülmesin diye tüm hikâyeyi size söylemeyeceğim." demişti.

İşte o video;

Kaynak: Yeniçağ