Şef Akademi formatı ne? Şef Akademi hangi kanalda hangi günler yayınlanıyor?

Yeni sezonun iddialı yarışmaları arasında görülen Şef Akademi fragmanları yayınlanmaya başladı. Peki Şef Akademi hangi kanalda yayınlanacak? Şef Akademi hangi günler yayınlanıyor?

Televizyon 08.06.2021 - 11:27 08.06.2021 - 11:35 Volkan Arık

Yaz sezonunda yeni bir yarışma programı daha ekran macerasına başlamaya hazırlanıyor. Fragmanları yayınlanmaya başlanan Şef Akademi yarışması şimdiden ilgi gördü. Peki Şef Akademi formatı ne? Şef Akademi hangi kanalda yayınlanacak? Şef Akademi ne zaman başlıyor?

Fox TV ekranlarında yaz sezonunda iddialı yapımlar peş peşe açıklanıyor. Özellikle yaz aylarında birçok yarışmanın sona erecek olması ile gündüz kuşağı boş kalırken Fox TV bu konuda önemli bir hamle yaptı. FOX TV'de yaz aylarında Şef Akademi yarışması yayın hayatına başlayacak. Jüri üyeleri ve sunucusu ile dikkat çeken yarışma programının formatı da izleyiciler tarafından şimdiden araştırılmaya başlandı. Peki FOX TV Şef Akademi ne zaman başlıyor? Şef Akademi hangi günler yayınlanacak saat kaçta ekranda olacak?

ŞEF AKADEMİ JÜRİ ÜYELERİ KİMLER?

Fox TV ekranlarında iddialı Şef adaylarının yeteneklerini göstereceği yarışma programı Şef Akademi yayın hayatına başlamak için geri sayımda. FOX TV'de fragmanları yayınlanan programın jüri üyeleri de merak ediliyor. Şef Akademi jüri koltuğunda Türkiye'nin başarılı şefleri arasında yer alan Arda Türkmen, Ali Ronay ve Ayhan Sicimoğlu oturacak.

sef-akademi-formati-ne-1

ŞEF AKADEMİ FORMATI NE?

Fox TV ekranlarında başlayacak olan Şef Akademi yarışmasının formatına göre 15 iddialı Şef adayı hünerlerini sergileyecek. Hem bireysel olarak hem de grup halinde yarışacak olan yarışmacıların yaptığı yemekleri jüri üyeleri değerlendirecek. Büyük ödülü kazanmak için kıyasıya bir rekabet içine girecek olan adaylar arasından her hafta bir yarışmacı elenecek.

ŞEF AKADEMİ SUNUCUSU KİM?

Şef Akademi sunucusu da belli oldu. Yaz aylarının iddialı yarışma programını ünlü sunucu Öykü Serter sunacak. Uzun süreden beri ekranlarda olmayan Öykü Serter iddialı bir programla geri dönüş yapacak.

ŞEF AKADEMİ HANGİ GÜNLER YAYINLANIYOR?

Şef Akademi eleme turları ile başlayacak. 15 kişilik yarışma ekibini belirlemek üzere FOX TV'de ilk hafta 3 akşam üst üste yayınlanacak olan yarışmada Türkiye'nin en iyi Şef adayları mücadele edecek. Programda 15 kişilik kadro önce üçer kişilik ekipler halinde yarışacak ardından da yarışma bireysele dönecek.

sef-akademi-formati-ne-sef-akademi-hangi-kanalda-hangi-gunler

ŞEF AKADEMİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Öykü serter'in sunuculuğunu üstlendiği Türkiye'nin en ünlü şefleri arasında bulunan Arda Türkmen, Ali Ronay ve Ayhan Sicimoğlu’nun jüri koltuğunda oturduğu Şef Akademi yayın tarihi de belli oldu. Şef Akademi 14 Haziran Pazartesi ilk bölümü ile FOX TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Aynı hafta pazartesi salı ve çarşamba günleri yayında olacak yarışma programında ilk hafta eleme turları gerçekleşecek. Şef Akademi 14 Haziran pazartesi saat 20.00’de FOX TV'de...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@