Şef Akademi Jürileri Ayhan Sicimoğlu, Arda Türkmen ve Ali Ronay Restoranları Nerede?

Fox Tv Şef Akademi ilk bölümü ile ses getirdi. Şef Akademi jüri üyeleri Ayhan Sicimoğlu, Arda Türkmen ve Ali Ronay restorantları nerede? Şef Akademi şefleri restoranları nerede?

Magazin 14.06.2021 - 20:34 14.06.2021 - 20:35 Ece Sahan

Fox Tv'nin yeni yemek yarışması Şef Akademi ilk bölümü ile ekranlara geldi. Ayhan Sicimoğlu, Arda Türkmen ve Ali Ronay'ın jüri koltuğunda oturduğu Şef Akademi ilgi gördü.

Şef Akademi yemek yarışması Öykü Serter'in sunumu ile ekranlara geldi. Ayhan Sicimoğlu, Arda Türkmen ve Ali Ronay'ın jüri koltuğunda oturduğu yarışma ilgi çekti. 

Şef Akademi yarışmasının birbirinden renkli ve usta jüri üyeleri Ayhan Sicimoğlu, Arda Türkmen ve Ali Ronay'ın nerede çalıştıkları merak konusu oldu. 

Şef Akademi yarışmasını izleyenler Ayhan Sicimoğlu, Arda Türkmen ve Ali Ronay'ın mekanlarının nerede olduğunu merak etti. Ayhan Sicimoğlu, Arda Türkmen ve Ali Ronay'ın restorantları nerede?

Şef Akademi jüri üyelerinden Ali Ronay Swissôtel The Bosphorus restoranında otantik yemeklere yenilikçi yaklaşımını vererek imza yemekleri ile harikalar yartıyor. 

Arda Türkmen ise Karaköy'de Forneria isimle mekanın sahibi. Arda Türkmen, Kanal D ekranlarında Arda'nın Mutfağı programında ünlü konuklarla imza yemeklerini sergiliyor.

Usta isim Ayhan Sicimoğlu ise kendi adıyla organik zeytinyağı üretimi ve satışına imza atıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@