Şef Akademi Yarışmasına Cem Yılmaz Geldi Öykü Serter Gitti!

Fox TV'nin yemen yarışmasında bugün Cem Yılmaz şov vardı. Programa gelen Cem Yılmaz olurken Öykü Serter ayrıldı mı merak konusu oldu.

Televizyon 24.07.2021 - 21:23 24.07.2021 - 21:27 Ece Sahan

Fox TV'nin yeni yemek yarışması Şef Akademi ekranlara gelmeye devam ediyor. Ayhan Sicimoğlu, Ali Ronay ve Arda Türkmen'in jür üyesi olduğu Şef Akademi yarışması büyük bir organizasyon ile devam ediyor.

Şef Akademi yarışması büyük organizasyon ve disipline sahip olmasına rağmen reytinglerde istenileni yakalayamamıştı. Yarışmacıların ve kurguların Masterchef Türkiye'ye göre zayıf olduğu Şef Akademi bu nedenle Türk halkı tararından beğenilmedi.

Öykü Serter'in sunumu ile ekrana gelen Şef Akademi 24 Temmuz 2021 Cumartesi bölümünde Cem Yılmaz sürprizi yaşandı.

Cem Yılmaz yan stüdyoda Erşan Kuneri dizinin çekimlerini yaptığı sırada stüdyoyu basarak yarışmaya konuk oldu. Cem Yılmaz'ın eğlenceli anlar yaşattığı yarışmanın reytingleri şimdiden merak edildi.

Cem Yılmasz stüdyoya gelerek "Yanda dizi çekiyoruz yemek kokusu geliyor arkadaş" diyerek eğlenceli anlar yaşattı. Ünlü komedyen yarışmacıların yemeklerini tattı ve jüri üyeleri ile oturarak sohbet etti.

Gaziantep yemeklerinin yapıldığı gecede yarışmacılar jüri üyelerinin verdiği Gaziantep yemeklerini en lezzetli şekilde yapmak için ter döktü.

Peki Öykü Serter Nerede?

Yarışmayı izleyenler ise sunucu Öykü Serter'in nerede olduğunu merak etti. Öykü Serter'in görünmemesi yarışmadan ayrıldı yorumlarına neden oldu.

Ancak merak etmeyin Öykü Serter yarışmanın Şef Akademi doğada kısmında yer alıyor. O nedenle yarışmanın bu bölümünde görülmedi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@