Star TV ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı 4 Ocak 2021 Pazartesi akşamı yeni bölümüyle ekranlara gelecek mi? Sefirin Kızı dizisinin izleyicileri merakla Sefirin Kızı 35. yeni bölümü araştırmaya başladı.

Meclis Onayladı Emeklilik Hayal Olmaktan Çıktı! Sigorta Prim Düzenlemesiyle EYT'den Sonra Bir İlk Yaşanıyor! Meclis Onayladı Emeklilik Hayal Olmaktan Çıktı! Sigorta Prim Düzenlemesiyle EYT'den Sonra Bir İlk Yaşanıyor!
Star TV ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı 4 Ocak 2021 Pazartesi akşamı yeni bölümüyle ekranlara gelecek mi? Sefirin Kızı dizisinin izleyicileri merakla Sefirin Kızı 35. yeni bölümü araştırmaya başladı. Sefirin Kızı 4 Ocak Pazartesi yeni bölümüne dair detaylar merak ediliyor. Sefirin Kızı 35. bölüm fragmanı da yayınlandı. Yılbaşı dolayısıyla birçok dizi tatile girerken Sefirin Kızı 4 Ocak Pazartesi yeni bölüm yayınlanacak mı? Sefirin Kızı dizisi 4 Ocak Pazartesi 35. bölüme dair tüm detaylar haberimizde sizlerle...

Sefirin Kızı dizisinin izleyicilerine üzücü haber! Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinin 35. bölümü için araştırmalar sürüyor. Yılbaşı dolayısıyla birçok dizinin tatile girmesi ve ara vermesi nedeniyle tüm diziseverler araştırmalarını sürdürürken Sefirin Kızı dizisinin 35. yeni bölümü var mı yok mu? Sorusu da soruluyor. 4 Ocak 2021 Pazartesi akşamı Sefirin Kızı yeni bölümünün ekranlara gelmesi bekleniyordu. Her hafta Pazartesi günleri izleyicisiyle buluşan Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümü yayınlanmayacak! 4 Ocak Pazartesi Sefirin Kızı dizisi yeni bölümüyle ekranlarda olmayacak.

Sefirin Kızı 4 Ocak Pazartesi Yeni Bölüm Neden Yok?

Başrollerinde Neslihan Atagül Doğulu, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu'nun yer aldığı Sefirin Kızı dizisi 35. bölümüyle 4 Ocak Pazartesi yayınlanmayacak! 2021 yılbaşı nedeniyle ara veren Sefirin Kızı dizisinin 4 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanması planlanan 35. bölümü ekranlarda olmayacak. Sefirin Kızı izleyicileri gelen bu haberle üzüntü yaşasa da gelecek hafta 35. bölüm ekranlarda izleyicisiyle buluşacak.

Star TV'nin, bu hafta 4 Ocak Pazartesi akşamı Sefirin Kızı yerine yayın akışında dizi yerine yerli veya yabancı bir filme yer vermesi bekleniyor.

Sefirin Kızı 35. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Star TV'nin soluksuz izlenen heyecan dolu aşk dizisi Sefirin Kızı 35. bölümüyle 11 Ocak 2020 Pazartesi akşamı saat 20:00'da Star TV'de yayınlanacak. Diziseverler Sefirin Kızı 35. bölümü bu hafta değil haftaya izleyebilecek.

Sefirin Kızı Dizisi Oyuncuları

Engin Akyürek(Sancar Efeoğlu), Neslihan Atagül Doğulu(Nare), Uraz Kaygılaroğlu(Gediz), Doğukan Polat(Yahya), Hivda Zizan Alp(Elvan), Özlem Çakar(Refika), Erhan Alpay(Akın), Erdal Küçükkömürcü(Güven), Gonca Cilasun(Halise), Tülin Yazkan(Menekşe), Esra Kızıldoğan(Müge), Deniz Işın(Sahra), Cemre Öktem(Zehra), Edip Tepeli(Kavruk Ömer), Beren Gençalp(Melek)

Sefirin Kızı dizisi ünlü oyunculardan oluşan kadrosu ve heyecan dolu senaryosuyla her hafta Pazartesi akşamları Star TV'de izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Dizi de 35. bölüm heyecanı yaşanıyor.