Sefirin Kızı 6 Ocak 2020 var mı? Sefirin Kızı 4. bölüm ne zaman yayınlanacak? Sefirin Kızı 6 Ocak 2020 neden yayınlanmıyor? Star TV ekranlarında yayınlanan yeni dizi Sefirin Kızı 4.

Sefirin Kızı 6 Ocak 2020 var mı? Sefirin Kızı 4. bölüm ne zaman yayınlanacak? Sefirin Kızı 6 Ocak 2020 neden yayınlanmıyor? Star TV ekranlarında yayınlanan yeni dizi Sefirin Kızı 4. bölüm ne zaman yayınlanacak. Sefirin Kızı 6 Ocak Pazartesi neden yok var mı?

PTT pazartesi ödeme yapacak: Emeklilere 50.000 TL ödenecek! PTT pazartesi ödeme yapacak: Emeklilere 50.000 TL ödenecek!


Sefirin kızı 6 ocak var mıStar TV’nin yeni dizisi Seferin Kızı heyecan yüklü bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Peki, Seferin Kızı 6 Ocak’ta yayınlanacak mı? Seferin Kızı 4. Bölümü ne zaman yayınlanacak? Seferin Kızı yeni bölümünde neler yaşanacak? Nare ve Sancar barışacak mı?Sefirin Kızı 4. bölüm ne zaman?Sezonun iddialı yapımları arasında gösterilen Seferin Kızı ilk bölümleriyle seyirciden tam not almayı başardı. Başrollerinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün yer aldığı dizi de efsanevi bir aşk hikayesi anlatılıyor. Pazartesi akşamları ekrana gelen Seferin Kızı, reyting listelerini de alt üst etti. Çukur’u reyting liderliğinden indirmeyi başaran dizi, yılbaşı haftası nedeniyle ekran yolculuğuna kısa bir ara verecek. Seferin Kızı son olarak 30 Aralık’ta seyirci karşısına çıktı.Yeni başladığı için yılbaşı tatili vermeyeceği düşünülen Seferin Kızı, Star TV’nin almış olduğu karar sonucu ara verecek. Seferin Kızı yeni bölümü 13 Ocak Pazartesi akşamı ekrana gelecek. Heyecanın bir an olsun azalmadığı dizi de Nare ve Sancar, kızları Melek’i kurtarmak için işbirliği yapmaya karar vermiştir. Sancar, Nare’nin yıllar sonra ortaya çıkmasıyla büyük bir şaşkınlık yaşamıştır. Varlığından dahi haberi olmadığı bir kızı vardır. Melek’le yakın olmak ve kaybettikleri yılların acısını çıkarmak isteyen Sancar, Nare’nin babası yüzünden bir kez daha yıkıma uğrar. Melek’i bir daha kaybetmek istemediği içinde Nare ile işbirliği yapmayı kabul eder.Öte yandan, Nare’de Akın’ın ölmediğini öğrendiği için sevinmiştir. Lakin, Akın’ın peşini bırakmayacağını hemen anlar. Hayatını bir zindana çeviren ve sevdiği adamdan ayrılmasına neden olan Akın’dan kurtulmak için harekete geçer. Sancar, Nare’nin davranışlarından şüpheye düşer; ama geçmişte yaptığı hatayı kabullenmeye henüz hazır değildir. Melek, annesinden ayrılmamaya kararlıdır. Bu nedenle Sancar, Nare’nin hayatında olmasını kabul etmek zorunda kalır.