Sefirin Kızı başrol dayanmıyor! Mavi Tuba Büyüküstün veda ediyor! Nare Neslihan Atagül sete geri döndü!

Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde sürpriz veda! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Sefirin Kızı dizisinde Mavi karakterini canlandıran Tuba büyüküstün veda etti! Yerine Nare Neslihan Atagül geldi!

Dizi Haberleri 03.05.2021 - 17:15 04.05.2021 - 04:18 İlan35
Sefirin Kızı başrol dayanmıyor! Mavi Tuba Büyüküstün veda ediyor! Nare Neslihan Atagül sete geri döndü!

Star TV fenomen dizisi Sefirin Kızı sular durulmuyor. Sefirin Kızı dizisi beklenen reytingi elde edemeyince Mavi karakterini canlandıran Tuba Büyüküstün diziye veda etti! sefirin Kızı dizisinde yeni gelişmeler de var! Sefirin Kızı dizi setinde sürpriz isim görüldü!

Sefirin Kızı Mavi'si Tuba Büyüküstün veda etti!

Sefirin Kızı ekibi sosyal medya adresinden dün gece veda ettik Mavi'mize diyerek Tuba Büyüküstün'e şükranlarını iletti. Dostum diyerek Bodrum'a gelen Tuba Büyüküstün'ü güzel bir şekilde uğurladı.

Aynı şekilde cevap veren Tuba Büyüküstün "Kalktık geldik dönüyoruz" diyerek tüm Sefirin Kızı ekibine veda etti. Final yapacağı söylenen Sefirin Kızı dizisinde büyük sürprizler var.

Sefirin Kızı final yapmıyor!

Star TV ekranlarına Engin Akyürek başrollerinde yer aldığı Sefirin Kızı final yapmıyor. Sefirin Kızı yeni hikayesiyle bir kez daha devam kararı aldı. Mavi karakterini Tuba Büyüküstün canlandırsa da ekip bir türlü istenileni alamadı. Bu sebeple Sefirin Kızı dizisi yeni oyuncularla devam ediyor.

Sefirin Kızı Nare'si Neslihan Atagül geri dönüyor!

Tüm hayranları Neslihan Atagül tatil için bodruma geldiğini ve 17 gün tam kapanma burada geçireceğini düşünüyordu. Ancak gerçek çok farklı çıktı. Sefirin Kızı dizisine Nare geri dönüyor. Hastalığını tamamen atlatan Neslihan Atagül Sefirin Kızı dizisine resmen döndü.

Daha önce Nare'nin döneceği ve dizinin Neslihan Atagül'le devam edeceğiini sizlere aktarmıştık. Sefirin Kızı Nare karakteri haftaya salı günü ilk kez görüntülecek ve Sefirin Kızı yeni bölümleri kaldığı yerden devam edecek.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@