Sefirin Kızı çalan müzikler kim söylüyor? Sefirin Kızı Efem şarkısını kim söylüyor. Star TV ekranlarında ilk bölümü yayınlanan Sefirin Kızı müzikleri de ekrana kitlemeye yetti.

Sefirin Kızı çalan müzikler kim söylüyor? Sefirin Kızı Efem şarkısını kim söylüyor. Star TV ekranlarında ilk bölümü yayınlanan Sefirin Kızı müzikleri de ekrana kitlemeye yetti. Sefirin Kızı dizisinde çalan Efem müziğini kim söylüyor?Sefirin Kızı müzikleri de beğenildi!

Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği! Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği!


Star TV ekranlarında ilk bölümü yayınlanan Sefirin Kızı rekor kırdı. Sefirin Kızı dizisi kadar müzikleri, şarkıları da ekrana kitlemeye yetti. Neslihan Atagül ve Engin Akyürek'in yer aldığı yeni dizi çok beğenildi. Sefirin Kızı dizisinde çalan şarkılar ve EFem müziği görülmeye değerdi.Sefirin Kızı Yerine Sevemem!SEfirin Kızı dizisinde ilk olarak Gökhna Kırdar'ın 1990 yılında söylediği Yerine Sevemem müziği yayınlandı. Yerini Sevemem şarkısı kim söylüyor sorusu Gökhan Kırdar olduğu ortaya çıktı. Eklemedir Koca Konak!Sefirin Kızı dizisinde Zara sürprizi. Ölümsüz Zara şarkısı Eklemedir Koca Konak müziği rekor kırdı. Ayrıca Sefirin Kızı Dizi müziklerinde "Öyle Bir Yerdem ki bir yanım mavi yosun dalgalanır sularda" şarkısı çaldı. Yine Zara'dan Kütahyanın Pınarları ve Sefirin Kızı Fon müzikleri mp3 ve mp4 formatları rekor aranmalar yapıyor.Sefirin Kızı son bölüm EFem şarkısı da çaldı. Eğilmez Başın Gibi Gökler Bulutlu Efem şarkısı Sümer Ezgü söylüyor.