Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinden ayrılıklar bitmiyor! Karşısında güçlü rakipler olmasına rağmen iyi de izlenen ancak ayrılıklarıyla tamamen senaryo değiştirmek zorunda kalan Sefirin Kızı dizisini Tuba Büyüküstün'de kurtaramayacak gi

Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı! Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı!
Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinden ayrılıklar bitmiyor! Karşısında güçlü rakipler olmasına rağmen iyi de izlenen ancak ayrılıklarıyla tamamen senaryo değiştirmek zorunda kalan Sefirin Kızı dizisini Tuba Büyüküstün'de kurtaramayacak gibi görünüyor. Final yapmamak için direnen Sefirin Kızı dizisinden üzen ayrılık bu pazartesi yaşanacak!

Sefirin Kızı dizisinde ayrılıklar!

Yapımcılığını O3 Medya ve NGM Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Emre Kabkuşak'ın oturduğu, başrollerini Engin Akyürek, Tuba Büyüküstün ve Ferit Aktuğ gibi yıldız isimlerin yer aldığı Sefirin Kızı dizisinden senaryo tamamen değişiyor! Sefirin Kızı dizisi bu pazartesi ekranlara gelecek bölümde sürpriz ayrılıklar yaşanıyor!

Bülent Şakrak ayrıldı!Kahraman Boz karakteriyle katıldığı Sefirin Kızı dizisinde çok sevilen ünlü oyuncu Bülent Şakrak sevilen diziye veda ediyor. Bu pazartesi yayınlanacak bölümde Kahraman Boz karakteri ölerek diziye veda edecek! Bülent Şakrak gibi usta bir oyuncunun gidişi sonrası ayrılıklar bitmeyecek!

Sefirin Kızı dizisinde Melek ayrılıyor!Star TV ekranların sevilen dizisi Sefirin Kızında bir ayrılık haberi daha! Dizinin başrolü Melek karakterini canlandıran minik oyuncu Beren Gençalp Sefirin Kızı dizisinden çıkıyor! Hayranlarının kimse kalmadı ve baba kız sahnelerine bayılıyorduk demesine rağmen Melek karakteri yayınlanan bölümle diziye veda ediyor!

Kimse kalmadı final olabilir!

Uraz ve Neslihan ayrılıklarıyla şok olan yapımda ard arda gelen ayrılık haberleri bitmek bilmiyor. Bu hafta diziye Melek ve Kahraman vedasıyla Ferit Aktuğ dahil olacak. Ancak hem Mavi hem Sancar işi  hiç kolay değil! İzleyiciden senaryo değil Tuba ve Engin izleyin tezi gerçekleşecek mi bekleyip göreceğiz!