Sefirin Kızı Final fragmanı hayranlarını kahretti! Beklenen olmadı! Apar topar yayından kaldırıldı

Sefirin Kızı Final fragmanı yayınlandı hayranları kahroldu! Star TV sevilen dizisi Sefirin Kızı apar topar final kararı aldı. Bu hafta Tuba Büyüküstün sahneleri bitmesi ardından devam edecek

Dizi Haberleri 08.05.2021 - 00:22 08.05.2021 - 00:22 Berkay Keskin

Sefirin Kızı Final fragmanı yayınlandı hayranları kahroldu! Star TV sevilen dizisi Sefirin Kızı apar topar final kararı aldı. Bu hafta Tuba Büyüküstün sahneleri bitmesi ardından devam edecek Sefirin Kızı apar topar bitti!

Sefirin Kızı final yapıyor! Final fragmanı şok etti! Hayranları şokta

Star sevilen dizisi Sefirin Kızı final fragmanı yayınlandı. Bu sezon ardı ardına ayrılıklar yaşayan Sefirin Kızı finalden kaçamadı! 

Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu ile başlayan ve ilk bölümleri ile reyting rekorları kıran Sefirin Kızı daha sonra şansızlık üzerine şansızlık yaşadı! Dizi İlk bölümü ile çok eleştiri almış ancak reytinglerde de zirveyi uzun süre sürdürmüştü. 

Ancak dizi daha sonra adeta yaprak dökümü yaşadı. Önce dizinin Nare'si Neslihan Atagül geçirgen bağırsak sendromu yaşadığı gerekçesiyle diziden ayrılmak durumunda kalmıştı. Daha sonra ise dizinin bir diğer başrolü Uraz Kaygılaroğlu diziye veda etmişti. Dizi final yapacak derken yapımcıdab büyük hamle gelmişti. 

Sefirin Kızı'nda gidenleri unutturmak için Tuğba Büyüküstün diziye dahil edilmişti. Daha önce de Kara Para Aşk dizisinde partner olan Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün uyumunun reytingleri canlandıracağı bekleniyordu. Ancak beklenen olmadı. Rekor ücretle gelen Tuba Büyüküstün de finale engel olamadı. 

Sefirin Kızı final fragmanı yayınlandı. Ekranlara veda etmeye hazırlanan Sefirin Kızı final bölümünde büyük sürprizler yaşanacağını gösterdi. Sefirin Kızı final fragmanında büyük olaylar meydana geliyor! 

SEFİRİN KIZI FİNAL FRAGMANI!

Neslihan Atagül gelmedi apar topar final geldi!

Neslihan Atagül final bölümüne gelmedi. Sefirin Kızı dizisi Nare ve Sancar Efe gençlik sahneleri çekildi ve dizi bitti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@