Sefirin Kızı dizisinden kötü haber geldi. Sefirin Kızı dizisinin final iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Sefirin Kızı dizisinden kötü haber geldi. Sefirin Kızı dizisinin final iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Nare'nin ayrılığından sonra hızla reyting kaybeden diziye final yolu göründü. Peki Sefirin Kızı ne zaman final yapacak? İşte detaylar..

Star TV 'de pazartesi günleri ekrana gelen Sefirin Kızı; her geçen hafta reytinglerde düşüş yaşıyor. Nare karakterini canlandıran Neslihan Atagül'ün  hastalığı nedeni ile kadrodan ayrılmasından sonra hikaye tamamen değişmişti. İlk olarak Gediz karakterini canlandıran Uraz Kaygılaroğlu senaryo gereği ölerek diziye veda etmiş ve Mavi karakteri ile Tuba Büyüküstün diziye dahil olmuştu. Mavi karakterine can veren  Tuba Büyüküstün ve Sancar Efe'yi canlandıran Engin Akyürek aşkı ekranlara gelmeye başlamıştı.Sancar ve Mavi aşkı tutmadı!

Mavi ile kısa sürede yakınlaşan Sancar Efe'ye izleyici tepki gösterdi. Sancar'ın Nare'yi hemen unutup Mavi'ye ilgi duyması dizi severleri kızdırarak " Ne çabuk unuttun Nare'yi" yorumları yapıldı. Sancar ve Mavi'nin birbirlerinin yaralarını sararak yeni bir aşka yelken açması beğenilmedi ve bu durum reytingleri yansıdı. Yapım sezon sonunda yani Mayıs ayında final kararı almıştı. Fakat dizinin gidişatının beklenenden de kötü olması nedeni ile erken final yapacağı iddiaları ortaya atıldı. Sancar ve Mavi hikayesi tutmamasından ötürü dizinin erken final yaparak 5-6 bölüm sonra bitmesi bekleniyor. Fakat yapımdan henüz açıklama gelmedi, diziye dair gelişmeler oldukça paylaşacağız. Sefirin Kızı her pazartesi saat 20:00'de Star TV'de yayınlanıyor.