Star TV ekranların sevilen dizisi Sefirin Kızı hayranlarına kötü haber geldi! Sefirin Kızı dizisi final kararını resmi olarak duyurdu! Her hafta pazartesi günü ekranlara gelen Sefirin Kızı dizisi final yapıyor! Yayınlandığı pazartesi akşamları Çukur, Mara

Star TV ekranların sevilen dizisi Sefirin Kızı hayranlarına kötü haber geldi! Sefirin Kızı dizisi final kararını resmi olarak duyurdu! Her hafta pazartesi günü ekranlara gelen Sefirin Kızı dizisi final yapıyor! Yayınlandığı pazartesi akşamları Çukur, Maraşlı, Yasak Elma ve Uyanış dizileri karşısında varlık gösteremeyen Sefirin Kızı dizisinden final kararı resmi olarak açıklandı!

1 bölüm gelecekmiş..

Sefirin Kızı dizisinde Neslihan Atagül diziye geri döndüğünü Türkiye'de ilk açıklayan site olan ilan365 yeni bilgilere de ulaştı! Sefirin Kızı dizisinde Neslihan Atagül, 1 bölüm ekranlara gelecek. O bölüm final bölümü olur yoksa daha önce mi olur bilinmez Sefirin Kızı dizisi resmi final tarihini açıkladı!

Sefirin Kızı dizisi hayranlarına kötü haber!Kadrosunda Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün'ün yer aldığı, yönetmenliğini Emre Kabakuşak'ın üstlendiği, senaryosunu Eylem Canpolat ve Ozan Aksungur’un kaleme aldığı O3 Medya ve NGM imzalı Sefirin Kızı dizisi final yapıyor!

Sefirin Kızı ne zaman final yapacak!Resmi olarak açıklanan tarihe göre Sefirin Kızı 53. bölümde final yaparak ekran macerasını tamamlayacak! Sefirin Kızı 10 Mayıs 2021 Pazartesi akşamı ekranlara gelecek final bölümüyle ekran macerasını tamamlıyor!

Son 9 bölüm kaldı!

Sefirin Kızı dizisi için son 9 bölüm! Hayranları Sefirin Kızı dizisi resmi final kararı gelir gelmez kampanyalar başlatıyor. Özellikle Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek çok yakıştıran ve devam etmesi için her yolu deneyecek olan hayranları önünde bir çok yol bulunuyor!

Tuba ve Engin bir daha biraraya gelemez!

Star TV final kararı açıklanan Sefirin Kızı için ne yapabilir bilinmez, Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek üzerine Eylem Canpolat'ın uzun bir süre biraraya gelme ihtimalinin olmadığını, Sefirin Kızı dizisi bitmemesi için tüm yolları deneyecekleri biliniyor!

Sefirin Kızı Exxen olabilir!

İlk gelen bilgilere göre O3 Medya ve NGM, hayranlarının bu kadar fazla olduğu ve dünyaya sürekli olarak satılan bölümler için Exxen'in kapısını çalacak! Sefirin Kızı devam etmesi için son çare Acun Ilıcalı olması bekleniyor!