Sefirin Kızı hayranlarına kötü haber! Sefirin Kızı 31. bölüm fragmanı bekleyenlere üzücü haber!

Star TV ekranlarında 2. sezonuyla yayınlanan Sefirin Kızı hayranlarına kötü haber geldi.

Gündem 04.12.2020 - 15:38 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Star TV ekranlarında 2. sezonuyla yayınlanan Sefirin Kızı hayranlarına kötü haber geldi. 7 Aralık 2020 pazartesi günü yayınlanacak Sefirin Kızı 31. bölüm yetişmeyebilir. Hem hafta sonu virüs tedbirleri nedeniyle hem de hafta içi Sokağa Çıkma Yasağı nedeniyle Sefirin Kızı 31. bölüm yetişmeyeceği kanala bildirildi. Kanaldan şok bir tepki geldiği konuşuluyor.

Sefirin Kızı 31. bölüm yetişmeyebilir!

Set çalışanların bir kısmında Koronavirüs tesbit edilen Sefirin Kızı çalışanları yeni bölümü yetiştiremiyor. 7 Aralık 2020 pazartesi günü yayınlanacak Sefirin Kızı dizisi 31. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti halen çıkmadı. Hafta Sonu tüm Türkiye'de Sokağa Çıkma Yasağı uygulanması nedeniyle Sefirin Kızı 31. bölüm fragmanı yetişmedi ve yeni bölüm yayınlanmayabilir.

Sefirin Kızı hayranlarına kötü haber!

Star TV sevilen dizisi Sefirin Kızı yıl sonunda final kararı aldı. Sefirin Kızı 2. bölümüyle ekran macerasını tamamlayacak ve sevilen dizi bitecek. Sefirin Kızı 3. sezon olmayacağı öğrenildi.

7 Aralık 2020 pazartesi Sefirin Kızı 31. bölüm var mı yok mu?

Şu an itibariyle kanala Sefirin Kızı dizisinin yayınlanmayacağı bildirildi. Sefirin Kızı 31. bölüm ne zaman yayınlanacak fragman çıkacak mı merakla bekleniyor. Ancak ilk gelen bilgiler 7 Aralık 2020 pazartesi Sefirin Kızı yeni bölümü ekranda olmayacak.

Sefirin Kızı ekibi bugün 21'e kadar bölümü birazını bitirebilirse Flash-back sahneleriyle günü tamamlayacak.

Sefirin Kızı hayranların gelen yoğun tepkisi sonrası bölümü yetiştirmeye çalışsa da yine de yetişmeyebileceği kanala bildirildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@