Sefirin Kızı Nare Büyük Şok! Engin Akyürek Neslihan Atagül'e Öyle Bir Şey Yaptı Ki

Engin Akyürek'ten beklenmeyen hareket geldi! Sefirin Kızı hayranları şaşkınlık içinde kaldı. Neslihan Atagül'ün buna ne cevap vereceği merak konusu oldu!

Dizi Haberleri 12.05.2021 - 14:34 12.05.2021 - 14:35 Ece Sahan

Star Tv'nin ilk bölümleri ile büyük ses getiren dizisi Sefirin Kızı veda ediyor. Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu'nun diziden ayrılması sonrası reytinglerde istenilen başarıyı yakalayamayan diziden veda paylaşımları geldi. Paylaşımlarda gerginlikler göze çarptı.

Neslihan Atagül'ün geçirdiği rahatsızlık nedeniyle diziden ayrıldığını açıklaması üzerine diziye rekor ücrete Tuğba Büyüküstün getirilmişti. Ancak o da beklenilene veremedi dizi yeni sezon onayını alamayarak yaz sezonu öncesi final yapma kararı aldı.

Sefirin Kızı dizisinin başrol oyuncusu Engin Akyürek dizinin final bölümü çekildikten sonra bir veda yazısı yayınladı. Engin Akyürek dizide tek tek herekese teşekkür ederken bir ismin adını bile anmadı. Bu eksik anma bütün gerçekleri gözler önüne serdi.

Engin Akyürek yazdığı metinde şunları söyledi;

"Efeoğlu ailesinin yetenekli ve güzel insanları, aile olmanın sıcaklığını her daim hissettiren; Gonca Cilasun'a, Doğukan Polat 'a Cemre Öktem'e, Yağmur Başkurt'a, Hivda Zizan Alp'e ve gülen yüzüyle sadece konağa değil gönlümüze de yerleşen Sami Aksu'ya, bize Kavruk olduğunu inandıran Müjganin babası Edip Tepeli'ye, başından sonuna çok iyi iş çıkaran büyük yetenek bizim giz; Beren Gencalp'e, bu hikayenin bir parçası olduğunu ve desteğini ve emeğini hiç esirgemeyen ; İlayda ildır'a, 90'lı yıllarda Ankara Devlet Tiyatrosunda bir çok oyununu izlediğim, beraber oynamanın mutluluğunu yaşadığım kıymetli abim Erdal Küçükkömürcü'ye ve Sefirin kızının büyük kahramanları kamera arkasında çalışan 52 bölüm emek sarf eden çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Güzel bir yolculuktu. Yeni hikayelerde görüşmek dileğiyle, Eyvallah.."

Engin Akyürek bu uzun yazısında herkese teşekkür ederken bir kişiyi atladı. Neslihan Atagül'ün adını dahi anmayan oyuncu dedikodulara neden oldu. Akyürek'in Atagül'e kırgın olduğu söylentileri hızla yayıldı. 

Neslihan Atagül'de diziye veda ederken teşekkür metni yayınlamıştı. Ancak Atagül isim saymamış ve toplu bir teşekkürü "Sefirin Kızı ekibime selamlar. Teşekkür ederim arkadaşlar. İzleyicilerimize de teşekkür ederim, hep destek oldunuz. İyi ki varsınız. En yakın zamanda başka hikayelerde görüşmek üzere" ifadaleri ile yapmıştı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@