İlk yayınlandığı günden beri en çok seyredilen diziler arasına giriş yapan Sefirin kızı yediden yetmişe kitlenin ilgisini çekmeyi başardı. Özellikle dizi hakkında merak edilen çok sayıda detay bulunuyor. Dizi seyircileri Sefirin kızı oyuncuları ve konusu gibi farklı türden aramaları internet aleminde sıklıkla yapmaya devam ediyor.

Sefirin Kızı Oyuncuları


Sefirin kızı iddialı kadrosuyla dikkatleri üzerine toplarken, kadroda genç ve yetenekli oyuncular ön planda yer alıyor. Neslihan Atagül, Engin Akyürek, Gonca Cilsaun, Ömrüm Nur Çamçakallı, Doğukan Polat, Hakan Ummak, Tülin Yazgan dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler. Dizinin kadrosuna en son Ferit Aktuğ dahil oldu. Her geçen gün kadrosu biraz daha zenginleştirilen dizi bu yönüyle de geniş takipçi kitlesi edinmeyi başarmıştır. Öte yandan ilerleyen zamanlarda diziye başka kimlerin dahil olacağı da merak konusu haline geldi. Bu isimler şu an netlik kazanmamış olup ilerleyen zamanlarda netlik kazandığı takdirde bu oyuncularında açıklanacağı tahmin ediliyor.

Sefirin Kızı Konusu


Sefirin kızı dizisinin konusu ise şöyle; Sancar küçük yaşlardan itibaren Nare’ye sevdalıdır. Bu iki çocuk uzun yıllardan beri birbirlerini çok sever. Büyüdüklerinde evlenmek için harekete geçen ikili sevdaları için uzun zaman mücadele etmiştir. Sonunda Nare ile Sancar kavuşur ancak tam anlamıyla kavuşmuş oldukları gecede Nare ansızın ortadan kaybolur. Ve bir daha Nare’yi ne duyan ne de gören olmaz. Herkes bu konu hakkında kendince iddialarda bulunurken, yıllardır Nare’ye ne olduğuna dair haber gelmez. Nare’nin ortaya çıkışı ise Sancar’ın düğününde olacaktır. Yıllar sonra Sancar’ın düğününde ortaya çıkan Nare her şeyin allak bullak olmasına neden olur.

Sefirin kızı dizisindeki Sancar karakteri yaşadığı yerden başka hiçbir yeri görmemiş gariban bir ailenin oğludur. Sancar yıllar boyunca kızın ihanetinin acısını yüklenmek durumunda kalmıştır. Ancak bir yandan da onu sevmeye devam etmektedir. Nare ise sonradan zengin olmuştur. Bu ikilinin yolları uzun zaman sonra kesişecektir. Ancak işler onların sandığı gibi mutlu sonla bitmez. Sürükleyici bir tempoya sahip olan dizinin her bölümü izleyicinin beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Emsallerinden farklı senaryosuyla dikkatleri üzerine çeken dizide heyecan bir an olsun tükenmek bilmiyor. Sefirin Kızı yeni bölümünü izlemek ve dizi hakkındaki gelişmeleri öğrenmek için bu hafta ekran başında olmakta fayda var. Aynı zamanda diziye dair tüm gelişmeler, tanıtımlar ve bölümlerin tamamı dizinin Youtube kanalı üzerinden takip edilebilir. Ayrıca dizinin yayınlandığı kanalın resmi internet sitesi üzerinden de geniş kapsamlı içeriklere ulaşabilmek mümkün oluyor.

Sefirin Kızı Dizisi


Sefirin kızı dizisinde son bölümde Melek’in babası ile ilgili olan kaygılar artarken tartışmalar ise çok farklı bir boyut kazanmıştı. Melek’in tek bakışı bile Mavi’nin içinde fırtına koparmaya yeterlidir. Elvan bu sırada dükkan açma telaşının içine girmiş durumdadır. Bora ile Mavi ise bu sırada sürpriz bir şekilde yeniden karşı karşıya gelir. Mavi bu süreçte onun hakkında ilginç bir karar almıştır. Mavi, Melek’in acısını gören tek kişi haline gelir. Mavi kendi evladını da kaybetmiş olmasına rağmen ona destek halindedir.

Sefirin kızı önceki bölümünde bu olaylar olurken gelecek bölümünde diğer soru işaretlerinin cevaplanacağı tahmin ediliyor. Özellikle dizi beklenmedik bir şekilde bittiğinden dolayı gelecek bölüm hakkında detaylar daha fazla merak edilmeye başlandı. Sefirin kızı konusu ve oyuncuları bu şekilde sıralanıyor olup, dizinin takipçilerinin bu hafta yeni bölümünü kaçırmamak için ekran başına geçmesinde fayda var.

Sefirin Kızı reytingleri!

Sefirin Kızı pazartesi günü en az izlenen dizisi ve beklenen izlenmeyi sağlayamıyor!