26 Ekim Pazartesi günü 25. bölümüyle ekranlara gelecek olan Sefirin Kızı, tanıtımıyla heyecan yarattı.

26 Ekim Pazartesi günü 25. bölümüyle ekranlara gelecek olan Sefirin Kızı, tanıtımıyla heyecan yarattı. Yeni bölümüyle herkesi ekran başına kitleyecek olan dizinin fragmanında; Nare ile uçuruma çıkan Akın, peşlerinden gelen Sancar’ı Nare’yi öldürmekle tehdit eder ancak Sancar buna boyun eğmez. Son bir hamle yapan Sancar, Nare’yi; Akın’ın elinden çekip kurtarırken kendisi Akın’ın üstüne atlar ve birlikte uçurumdan düşerler.

Sefirin Kızı 25. bölümde; Akın, Nare'yi uçurumdan atmakla tehdit ederken; Sancar, onu kurtarır. Ancak kendisi Akın'la birlikte uçurumdan düşer. Tabii ki burası çok yüksek olduğu için kurtulmaları beklenemez. Bu nedenle endişelenen Sefirin Kızı izleyicileri, Sancar ve Akın ölecek mi? Engin Akyürek ve Erhan Alpay diziden çıkacak mı sorularına yanıt aramaya başladı. Ancak hemen cevaplayalım.

Sefirin Kızı Sancar ölecek mi? Engin Akyürek diziden çıkıyor mu

Birçok kişinin de tahmin ettiği gibi dizinin başrollerinden Engin Akyürek yani Sancar, ölmeyecek ve dizide olmaya devam edecektir. Çünkü diziler devam ettiği sürece başrol oyuncularının ölerek senaryodan çıkarılması çok da görülen bir örnek değil. Öte yandan Sancar, dizinin en önemli karakterlerinden biri. Hatta belki de Nare'nin, Melek'ten sonra hayatta tutan tek kişi. Tabi bunlar farklı dinamikler olsa da yapım şirketiyle bir problem yaşamayan Engin Akyürek'in hayat verdiği Sancar'ın ölmesi ya da diziden çıkması söz konusu olamaz.Sefirin Kızı Sancar nasıl kurtulacak?

Sefirin Kızı'nda Sancar'ın Akın'la uçurumdan düştüğü sahne birçok kişinin aklına dizinin final yapacağı ihtimalini de getirdi. Son dönemde reytingleri düşmeye başlayan Sefirin Kızı bitecek mi? Final mi yapıyor gibi sorular sorulmaya başlandı. Ancak böyle bir durum söz konusu değil. Bu uçurum sahnesi izleyicinin heyecanını yükseltmek için senaryoya dahil edilmiş bir sahne. Peki uçurumdan düşen Sancar Efe ile Akın kurtulacak mı? merak konusu oldu.

Tabii ki çok yüksek bir uçurumdan taşlık bir yere düşen Sancar ile Akın ağır yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılacaktır. Bir süre yoğun bakımda kalacak Sancar, böylece Nare'ye yaşattığını yaşamış olacak. Çünkü yıllar önce Sancar, Nare'ye inanmayıp, kulübeden kovduğu gece; Nare de o uçurumdan atlamış. Ancak daha sonra hastanede zorlu bir tedavinin ardından iyileşmişti. Özetle Sancar ölmeyecek; ancak Nare için böyle bir şey yapması ikilinin aralarındaki bağın daha da kuvvetlenmesini sağlayacaktır. Yani ne Akın ne de Gediz bir tehlike olamayacaktır. Gelelim Akın'a...

Sefirin Kızı uçurumdan düşen Akın ölecek mi?

Akın'ın dizi için çok önemli bir karakter olduğunu söyleyemeyiz. Ancak dizideki kötü karakterlerden biri olması ve Sancar ile Nare ile bu kadar kuvvetli bir bağının olması Akın'ı önemli kılıyor. Bu nedenle bu uçurumdan Akın da sağ çıkacaktır.Sefirin Kızı final mi yapıyor?

Öte yandan yukarıda da söylediğimiz gibi Sefirin Kızı 25. bölümde yaşanacak bu aksiyon dolu sahneler izleyenlerin aklına Sefirin Kızı bitecek mi sorusunu getirdi. Pazartesi günleri Uyanış Büyük Selçuklu ve Çukur dizisinden sonra en çok izlenen dizilerden birisi olan Sefirin kızı sezon sonuna kadar kesin olarak devam edecektir. Ancak reytingleri geçen sezona göre düşüşe geçen Sefirin Kızı, eğer yaz öncesi daha da kan kaybederse önümüzdeki sene devam etmeyecektir. Yani ne olursa olsun dizinin bitmesi, Sefirin Kızı final olacak gibi bir ihtimal söz konusu değil.