Sefirin Kızı ilk bölümüyle Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Oldukça zor bir güne denk gelen Sefirin Kızı tekrarları ne zaman yayınlanacak? Sefirin Kızı yeni bölüm tekrarı TV'de ne zaman yayınlanacak.

Sefirin Kızı ilk bölümüyle Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Oldukça zor bir güne denk gelen Sefirin Kızı tekrarları ne zaman yayınlanacak? Sefirin Kızı yeni bölüm tekrarı TV'de ne zaman yayınlanacak. Yeni bölümü kaçıranlar için Sefirin Kızı tekrarları sizler için derledik.Sefirin Kızı tekrarları ne zamanStar TV ekranlarında yayınlanacak Sefirin Kızı ilk bölümü yayınlanıyor. Yeni bölümü kaçıranlar için Sefirin Kızı tekrarları ne zaman yayınlanacak sorusu cevabı buldu. Sefirin Kızı üç günde üst üste Star TV'de yayınlanacak.Sefirin Kızı yeni bölüm tekrarları hangi günler?

Emekliye Ek Ödeme ONAY Aldı: 30.000 TL'ye Kadar Hesaplarda! Emekliye Ek Ödeme ONAY Aldı: 30.000 TL'ye Kadar Hesaplarda!


O3 Medya ve NGM Medya'nın yapımcılığında yayınlanan kadrosunda Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu, Uraz Kaygılaroğlu, Erhan Alpay, Tülin Yazkan, Gonca Cilasun, Hivda Zizan Alp, Doğukan Polat ve Erdal Küçükkömürcü yer aldığı Sefirin Kızı Star TV yayın akışına göre pazartesi, salı ve çarşamba günü şimdilik sürekli var.Sefirin Kızı tekrar bölümleri;16 Aralık Pazartesi 20:00'de

17 Aralık Salı 00:15'de

18 Aralık Çarşamba 20:00'daşimdilik yayınlanacak. Ancak dizi çok izlenir ve tutarsa cumartesi ve pazar günü sabah kuşağında bir yada iki kere yayınlanacak.