Sefirin Kızı ve Arıza hayranlarına müjde! Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş başrollerde Serenay Sarıkaya bekleniyor

Sefirin Kızı ve Arıza dizisi hayranlarına müjde. Bu sezon final yapan diziler arasında yer alan Sefirin Kızı başrolü ve Arıza dizisi başrolü yeni film projesi için hayranlarını bekletmeden sete iniyor. İşte yer yerinden

Dizi Haberleri 01.06.2021 - 11:29 01.06.2021 - 11:30 Berkay Keskin

Sefirin Kızı ve Arıza dizisi hayranlarına müjde. Bu sezon final yapan diziler arasında yer alan Sefirin Kızı başrolü ve Arıza dizisi başrolü yeni film projesi için hayranlarını bekletmeden sete iniyor. İşte yer yerinden oynatacak yeni proje detayları!

Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş yeni filmde başrol oldu!

Sezon başında rekorlar kıran Sefirin Kızı dizisi Neslihan Atagül ve Uraz ayrılığı sonrası bekleneni verememiş ve Tuba Büyüküstün rağmen final yapmıştı. Aynı şekilde Arıza dizisi de Show TV ani kararla final yapmıştı. Tolga Sarıtaş ve Engin Akyürek iki dizinin başrolü olan jönler yepyeni bir film için sete çıkıyor. Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş efsane bir film için Netflix'le anlaştı!

7. Koğuştaki Mucize yönetmeni yönetecek!

Sinemada rekorlar kıran 7. Koğuştaki Mucize filmi yönetmeni Mehmet Ada Öztekin yeni filmi için Tolga Sarıtaş ve Engin Akyürek sete indi. Tolga Sarıtaş ve Engin Akyürek Netflix yeni projesinde başrol oldu ve film şimdiden büyük merak konusu oldu.

Lanistarmedya yapımcılığı üstlendiği Yolun Açık Olsun filmi Netflix'te yayınlanacak. Temmuz ayında sete çıkacak film, 2022 yılında Netflix'te yayınlanacak.

Serenay Sarıkaya teklif gitti!

Bergen filmini reteden Serenay Sarıkaya, Yolun Açık Olsun filmi için teklif aldı. Serenay Sarıkaya kadroyu ve hikayeyi çok sevdiği tüm işini bu filmin için ertelediği öğrenildi. Şu an Tolga Sarıtaş ve Engin Akyürek imza attığı proje Serenay Sarıkaya imza atması bekleniyor.

Serenay Sarıkaya teklifi kabul etmemesi halinde ise başrol için Deniz Baysal Yurtçu'ya teklif gittiği öğrenildi. Deniz Baysal Teşkilat dizisi ara vermesiyle bir filmde oynayacak ve yönetmen Mehmet Ada Öztekin çalışmayı çok istediği öğrenildi.

Yolun açık Olsun filmi 2022 yılında Netflix yayınlanacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@