Sefirin Kızı Dudu ve Yahya sevgili mi olacak? Dudu'nun amacı ne? çok merak edildi. Sefirin Kızı dizisinde kendini kanıtlamaya çalışan Yahya, gücü yettiği için Elvan'a yüklenmeye başladı.

Sefirin Kızı Dudu ve Yahya sevgili mi olacak? Dudu'nun amacı ne? çok merak edildi. Sefirin Kızı dizisinde kendini kanıtlamaya çalışan Yahya, gücü yettiği için Elvan'a yüklenmeye başladı. Bu ikilinin arasını iyice açarken, Nare'nin Halise Hanım'a açtığı davada Elvan'ın şahitlik yapması ipleri tamamen kopardı. Elvan'la iyiden iyiye bozuşan Yahya da her fırsatta kendisine iyi davranan Dudu'ya gitti. Dudu da bu fırsatı değerlendirdi ve Elvan'la Yahya’nın arasının açık olmasından fırsat bilerek Yahya’ya yaklaşmaya başladı.

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek


Dudu’nun Yahya’ya yakın davranması Sefirin kızı dizisini izleyenlerin gözünden kaçmadı. Gözünden kaçırmayan bir başkası da Gediz idi. Elvan’ın kaynanasına aleyhinde şahitlik etmesi ve sonrasında kalp krizi geçirmesi ile birlikte başlayan kriz sonrasında Yahya ile Elvan’ın arası iyice açılmış ve Yahya Elvan’ı konaktan kovmuştu. Her ne kadar buna kardeşleri ve Sancar Efe karşı çıkmış olsa bile Yahya geri adım atmayarak Elvan’ı affetmemişti.

Sefirin Kızı Yahya ile Dudu Sevgili mi Olacak?Elvan neşesi kaçmış bir vaziyette Nare ile birlikte dertleşirken Yahya ise iyice canı sıkılmış bir vaziyette Dudu’ya yakınlaşmaya başlar. Dudu hem konağı yakın olmak hem de sinir olduğu Elvan’dan bir intikam almak amacıyla Yahya ile olan ilişkisini iyice artırmaya başladı. Haliyle Yahya ile Dudu sevgili mi olacak diye herkes aramaya başladı. Peki Yahya eşinden ayrılacak mı?Sefirin Kızı Yahya Elvan'dan Ayrılacak Mı?Bu durum henüz belli değil. Ancak böyle giderse Dudu, Yahya'yı kandıracak ve ortalık baya bir karışacak.