Uraz Kaygılaroğlu, Neslihan Atagül ve Engin Akyürek başrollerini paylaştığı Sefirin Kızı, her pazartesi ekranlara geliyor. Sancar ve Nare'nin zorluklarla bezenen aşkını anlatan dizi kısa sürede başarılı bir ivme yakaladı.

Uraz Kaygılaroğlu, Neslihan Atagül ve Engin Akyürek başrollerini paylaştığı Sefirin Kızı, her pazartesi ekranlara geliyor. Sancar ve Nare'nin zorluklarla bezenen aşkını anlatan dizi kısa sürede başarılı bir ivme yakaladı. Ancak dizilerin yayınlanmadığı bu haftalarda Sefirin Kızı ekranlara gelecek mi merak konusu oldu. Herkes Sefirin Kızı 6 Ocak yayınlanacak mı? Yeni bölüm ne zaman aramaya başladı. Biz de sizler için bu konuyu araştırdık bulduk. Her yıl yılbaşı sonrası diziler, bir ya da iki hafta yayınlanmıyor. Çünkü yeni reklam anlaşmaları imzalanıyor. Reklam ücretleri artırıyor. Dizilerin reklam pastasından alacakları oranlarda reytinglerle orantılı olarak yeniden belirleniyor. Bu yüzden de bu süreç biraz uzuyor. Dizilerde bu süreçte reklam ücreti almadıkları için yayınlanmıyor. İşte bu nedenle Sefirin Kızı 6 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanmayacak.

Sadece 3 Gün Süre Kaldı! Garanti Bankası Açıkladı! Banka Hesabı Olanlar İşlem Yapması Gerekiyor Sadece 3 Gün Süre Kaldı! Garanti Bankası Açıkladı! Banka Hesabı Olanlar İşlem Yapması Gerekiyor
SEFİRİN KIZI YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?Sezon arası 2 hafta sürecek olan Sefirin Kızı, 13 Ocak Pazartesi akşamı yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Dizinin son bölümünde Sancar'ın Menekşe ile olan sahnesi hem şaşırtmış hem de merak uyandırmıştı. Sancar ve Nare arasında neler yaşanacağı Sefer Kızı 4. bölümde belli olacak.SEFİRİN KIZI SON BÖLÜMDE NELER OLDU? Kimi zaman birlikte oldukları bir rüyadır bu yolculuk, kimi zaman kızlarını aradıkları bir kabus. Bir yandan kaçamadıkları anılarla, bir yandan ortaya çıkan gerçeklerle ama en çok da kendileriyle savaştıkları bir serüven… Bir başka hayatta bıraktıkları Gediz kalbinde keşfettiği gerçekle yüzleşirken, Menekşe iki sevdalıyı gurbette birlikte düşünmeye dayanamaz ve oyununu değiştirir. Sancar rüyasından uyanır, yüreğindeki sevda ateşini söndürmek için hem kendini hem Nare'yi yakar. Destan asıl şimdi can vermiştir.