Şekerbank üzerinden 200 bin TL'ye kadar borç kapatma kredisi kampanyası başladı. Emekli olan sigortalı çalışan ve devlet memuru olan kişileri bireysel ihtiyaç kredisi olarak borç kapatma kredisi verilecek. Şekerbank üzerinden yapılan duyuru ile birlikte bankalarda olan borçlarından sıkıntı yaşayan müşteriler bu bankaya kredi başvurusu yaparak 200 bin TL gibi yüksek limitli bir kredi kampanyasına katılarak borç kapatma kredisi kullanabilecek. 

Şekerbank resmi internet sitesi üzerinden de yapmış olduğu duyuru ile birlikte diğer bankadaki ihtiyaç kredisi kredi kartı ve varsa kredili mevduat hesabı borçlarınızı tüm borçlar hesaplanarak bu bankaya taşıyabilir ve transfer kredisi kullanabilirsiniz. 

Konut kredisi taşıt kredisi ve varsa ipotekli ihtiyaç kredisi kullandıysanız bu krediler için banka borç kapatma kredisi kampanyası dışında tutmaktadır. Şekerbank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler bazı şartlara uygun olması gerekiyor.

Şekerbank kredi başvuru şartları nelerdir? 

Şekerbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler ile borç kapatma kredisi başvurusu yapacak olan kişiler aynı şartlar dahilinde kredi onayı alıyor. Diğer bankalardaki borçlarımızı düzenli veriyorsanız ve banka kredi notu 1100 üzerinde ise Şekerbank sizlere Kredi değerlendirmesine sokacak ve genel müdürlük tarafından tüm borçlarınıza göre kredi onayı verilecek.

Şekerbank kredi başvurusu yapacak olan kişiler özellikle emekli olması durumunda dikkat etmesi gerekenler var. Şekerbank ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi kullanacak olan emeklilerin kendi Bankasından maaş almasını istemektedir. 

IMG_20211029_092244

Şekerbank 200.000 TL borç kapatma kredisi başvurusu nasıl yapılır? 

Şekerbank üzerinden 200 bin TL'ye kadar borç kapatma kredisi başvurusu yapmak için size en yakın Şekerbank şubesine giderek buradan Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Şekerbank yaptığı duyuru sonrasında 200 bin TL'ye kadar borç kapatma kredisi vereceği müşterilere kendi banka şubesinden yapılan başvuruları genel müdürlüğe göndereceğini ve genel müdürlük onayı ile kredi kullandıracağını açıkladı.

Şekerbank şubeleri üzerinden başvuru yaptıktan sonra kredi onayı hemen alan müşteriler tüm Banka borçlarını kapatarak kredilerini kullanabilir. Şekerbank sigortalı olarak çalışan müşterilerden ise en az üç aydır aynı işyerinde sigorta primlerini yatmış olmasını istemektedir. Kredi ve faiz oranları ile ilgili detaylı bilgileri Şekerbank ın resmi internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz.